Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Juodojo humoro vakaras | Utena

A 2017-02-07 18:00
Utenos kultūros centras, Utena
10.00

JUODOJO HUMORO VAKARAS

                                                       Raimondas Šilanskas ir Artūras Orlauskas

            Ar žinote, kaip įvaryti infarktą dievobaimingai uošvei? Ar žinot, kaip numarinti „dorovės saugotoją“ kaimynę? Tiesiog nupirkit jiems bilietus į Juodojo humoro vakarą ir problemos neliks. Laidotuvių ir gydymo išlaidos į bilieto kainą neįeina.
          Daugiau kaip prieš 10 metų neprilygstamieji anekdotų meistrai Artūras Orlauskas ir Raimondas Šilanskas dalyvauja  Juodojo humoro vakaruose be cenzūros. Artūras tuomet pradėjo „Bernelių užeigos“ vakaruose, skirtuose tik vyrams, Raimondas - Kauno klube „Crazy house“. Vėliau, kiekvieną vasarą ,jie, pasikeisdami Šventosios klube „Titanikas“ ar Palangos klube „Laukiniai vakarai“, surengdavo ne vieną dešimtį tokių vakarų, surinkdami pilnas sales nekastruoto humoro mėgėjų. Tokių renginių populiarumas didžiulis ir kasmet didėja, nes žmonės jau seniai nori išgirsti tikrą necenzūruotą anekdotą su visais „prieskoniais“. Pastaruoju metu tokiuose renginiuose pamėgo lankytis ir jaunas ir jau „panešiotas“ jaunimas, neišskiriant nei vyrų nei merginų. Laisvas liberalus žodis iš anekdotų meistro lūpų skamba natūraliai, taikliai, nevulgariai ir be abejo juokingai. O Lietuvoje komikų, kurie sugebėtų būtent taip meistriškai atlikti įvairaus žanro pokštus, beveik nėra. Artūras šiuo atveju anekdotus praskiedžia stand up‘ais apie gėjus ir politikus, Raimondas -  savo gyvenimo istorijomis. A.Orlausko ir R Šilansko patyrimas, meistriškumas ir profesionalumas akivaizdus ir visi jau seniai tuo įsitikino. Bet nepamirškime, kad programa pastoviai atnaujinama ir tobulinama, juk anekdotų žanras platus ir neaprėpiamas, o galimybės panaudoti „aštrų“ žodelį dar platesnės, juolab, kad meistriškai improvizuoti abu artistai tikrai moka. Silpnų nervų žiūrovams, dievobaimingiems, neščioms ir cenzoriams įėjimas kenkia sveikatai.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Juodojo humoro vakaras | Utena A 2017-02-07 18:00 Utenos kultūros centras, Utena 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Aušros g. 49 Utena Lietuva
Organizatorius
Komiko teatras, VšĮ
Vinčių g. 2-64 Kaunas