Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jurijus Galtsevas koncertas saviems

A 2017-11-21 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
15.00 - 31.00
Sankt Peterburgo valstybinis estrados teatras, pavadintas A. Raikino garbei, pristato Rusijos artisto Jurijaus Galtsevo šou programą - "Koncertas saviems !!!"

Koncerto programa apima populiariausius artisto numerius bei netikėtas naujoves iš garsiausių šiuolaikinės estrados humoristų ir Jurijaus Galtsevo scenos kolegų.

Jurijaus Galtsevo vardas atneša šypseną kiekvienam žmogui, kuris stebi jo pasirodymą. Tai nieko nestebina, nes aktorius pasižymi ne tik ekscentriška išvaiza ir neeiliniu humoro jausmu, bet taip pat jis turi žavesio, kuris veikia kaip magnetas visose amžiaus grupėse bei pritraukia žmones iš įvairių sričių.

Artistas sėkmingai gastroliavo daugelyje pasaulio šalių: JAV, Kanadoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Suomijoje ir kitose.

Jurijus Galtsevas yra daugelio prestižinių apdovanojimų laimėtojas. Kai artistas laimėjo tarptautinį klouno prizą „Auksinė nosis“, tai buvo ženklas, jog humoras yra tikrasis jo pašaukimas. Tarp daugelio aktoriaus apdovanojimų taip pat yra auksinis medalis ir taurė iš Arkadijaus Raikino satyros ir humoro festivalis „Juoko jūra“, kuris vyksta Latvijoje. Jurijus Galtsevas yra gavęs humoristinio festivalio „Auksinis Ostapas“ prizą bei pelnęs „Geriausio metų aktoriaus“ titulą.

Pasirodymo pavadinimas "Koncertas saviems !!!" pasirinktas neatsitiktinai. Pasirodymo metu kiekvienas klausytojas jaučiasi taip lyg būtų susitikęs su artimais draugais, kurie kviečia susitikti su senai matytais draugais

Jurijus Galtsevas su savo nuolatiniais kolegomis klounais - Juriku ir Gariku (Jurijus Michailikas ir Igoris Jaroševičius) bei teatro aktoriais Aliona Kuchotkina, Anastasija Kipina, Anastasija Lazo ir Maria Nasirova, parodijų meistrais Ilja Archipovu, virtuoziniu muzikantu Ilja Zubovu - visada džiaugiasi matydami savo žiūrovus salėje.

"Koncertas saviems!!!" visada yra improvizacija. Ta pati programa niekada nesikartoja. Ji apima visus žanrus, kurie egzistuoja šiuolaikinėje estradoje - nuo parodijos iki plastinių etiudų. Žiūrovai turi galimybę pamatyti pasirodymus, kurie jau yra tapę Rusijos humoro klasika bei būti pirmaisiais, kurie pamatys spektaklius, kurie dar ilgus metus džiugins humoro mylėtojus.

Būtent tokia įvairi spektaklių paletė padaro "Koncertą saviems" vienu iš laukiamiausių pasirodymų teatro estradoje, kuris visada susilaukia išskirtinio žiūrovų dėmesio.

"Koncertas saviems!" pasižymi ypatinga energija ir šilta atmosfera. Įsitikinkite tuo patys!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jurijus Galtsevas koncertas saviems A 2017-11-21 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 15.00 - 31.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
Įmonės kodas 302561330
PVM kodas LT100007660316