Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kamerinės muzikos koncertas

S 2017-07-09 19:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
6.63 - 8.00
Kamerinės muzikos koncertas
Kauno styginių kvartetas
Karolina Beinarytė-Palekauskienė (1-as smuikas), Aistė Mikutytė (2-as smuikas)
Eglė Lapinskė (altas), Saulius Bartulis (violončelė)
Solistai Guntis Kuzma (klarnetas, Latvija), Robertas Beinaris (obojus)


                     Guntis Kuzma baigė klarneto bei dirigavimo bakalauro studijas Latvijos muzikos akademijoje bei tobulino grojimo klarnetu įgūdžius Stokholmo karališkojoje muzikos akademijoje.

G. Kuzma yra daugelio tarptautinių klarneto atlikėjų konkursų, tarp jų ir tarptautinio klarneto asociacijos jaunųjų atlikėjų konkurso Salt Lake City (JAV, 2003 m.) bei tarptautinio Eduardo Mednio jaunųjų klarneto atlikėjų konkurso Latvijoje nugalėtojas (2001 m.).

Svarbią vietą jo repertuare užima šiuolaikinė muzika. G. Kuzma koncertuoja kaip solistas bei yra įvairių kamerinių ansamblių ir orkestrų narys. Nuo 2014 m. G. Kuzma yra Latvijos nacionalinio simfoninio orkestro dirigento asistentas.

Robertas Beinaris – vienas žymiausių Lietuvos obojininkų, aktyviai koncertuojantis ne tik kaip solistas, bet ir kaip  kamerinių ansamblių dalyvis, pučiamųjų instrumentų konkursų Lietuvoje bei užsienyje nugalėtojas. R. Beinaris grojo solo su  Toskanos ir Insbruko simfoniniais orkestrais,  Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru, Lvovo filharmonijos simfoniniu orkestru ir daugeliu kitų kolektyvų. Kaip solistas dalyvavo daugelyje Lietuvos ir užsienio kamerinės muzikos festivalių, yra  koncertavęs Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje, Danijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Norvegijoje ir kitose šalyse.

2007 metais įkūrė Lietuvos obojų kvartetą, yra ansamblio vadovas. 2008 m. su Lietuvos obojų kvartetu laimėjo I vietą VII tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“. 2009 m. laimėjo Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionate geriausio solisto prizą.

Kauno styginių kvartetas – kvartetų konkursų  Taline (1983 m., Estija), Voroneže (1987 m., Rusija) diplomantas. Šis kolektyvas garsina Lietuvos muzikinę kultūrą Europos bei Lietuvos tarptautiniuose muzikos festivaliuose, yra sugrojęs per 2000 koncertų Lietuvoje, Suomijoje, Rusijoje, Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Argentinoje, Čilėje, Danijoje bei kitose šalyse.

2008 m. Kauno kvartetui įteiktas Metų apdovanojimas „Tikra muzika“ už šiuolaikinės muzikos populiarinimą, 2009 m. už lietuvių kompozitorių kūrybos propagavimą Lietuvoje ir užsienyje Kauno kvartetas paskelbtas „Įsimintiniausiu Kauno kūrybiniu kolektyvu“, 2012 m. už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui paskirta Lietuvos Respublikos Vyriausybės premija.

Užutrakio dvaro sodyba

Koncerto pradžia 19 val.

Renginio nuoroda: http://www.uzutrakiovakarai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kamerinės muzikos koncertas S 2017-07-09 19:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 6.63 - 8.00
Svarbi informacija

Bilietai renginio vietoje brangs!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 20% studentams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
rimvydas@zebra.lt
Įmonės kodas 126092590