Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Klaipėdos kamerinis orkestras, V.Sokolov (smuikas), N.Boriso-Glebsky (smuikas)

T 2017-10-25 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
5.80 - 14.80
„Metų laikai“
Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Solistai: Valeriy Sokolov (smuikas, Ukraina–Vokietija), Nikita Boriso-Glebsky (smuikas, Rusija)
Programa: Antonio Vivaldi, Malcolm Arnold, Piotr Čaikovskij

Kodėl vieni muzikiniai kūriniai tampa hitais, o kiti – ne? Ar yra universalus kodas, kurį tam tikri kūrėjai geba atspėti ir tokiu būdu rasti duris į daugumos ausis ir širdis? Ar klasikinė muzika gali būti populiari?
Vienas labiausiai publikos atpažįstamų kūrinių – Antonio Vivaldi „Metų laikai“,  ko gero, galėtų būti vadinamas klasikinės muzikos hitu. Jis papuoš šią Klaipėdos kamerinio orkestro ir smuiko virtuozų Valerijaus Sokolovo ir Nikitos Boriso-Glebskio programą, kuri skambės ir „Intermezzo” festivalyje Vilniuje.

Valerijus Sokolovas nuolat koncertuoja su žymiais pasaulio orkestrais, tarp jų – Tokijo, Ciuricho, Seulo, Klivlando, Maskvos simfoniniai, Nacionalinis Prancūzijos ir kiti orkestrai. Jo pasirodymų laukia prestižiniai festivaliai bei svarbiausios užsienio scenos: Musikverein Vienoje, Lincoln Center – Niujorke, Prinzregenten – Miunchene, Marijos teatras Sankt Peterburge, Wigmore Hall Londone. V. Sokolovas yra kamerinio orkestro ”Kiev Soloists” įkūrėjas ir meno vadovas.

Nikita Boriso-Glebskis, savo virtuoziškumu sužavėjęs užsienio klausytojus ir kritikus, išsiskiria garso spalvų gausa, nepaprastu jautrumu ir muzikalumu. Jo talentas pripažintas svarbiausiuose pasaulio smuikininkų konkursuose – J. Sibelijaus, F. Kreislerio, P. Čaikovskio, Karalienės Elžbietos bei Monte Carlo Violin Masters konkurse, vykstančiame kas ketverius metus ir išrenkančiame vienintelį laimėtoją.


Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami. Koncerto dieną nuolaidos taikomos.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Klaipėdos kamerinis orkestras, V.Sokolov (smuikas), N.Boriso-Glebsky (smuikas) T 2017-10-25 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 5.80 - 14.80
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičiusą)
- 20 % su Daily Card kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10 % grupėms (20 ir daugiau žmonių).Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
Įmonės kodas 300101372