Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltijos jūros choras

Pn 2017-04-28 20:00
Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
3.50 - 5.50
Projektas „Baltijos jūros choras“ subūrė keturių Baltijos pakrantės šalių chorus iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos. Iniciatyva gimė iš noro pažinti ir visiems kartu atlikti gražiausius mūsų šalių šiuolaikinių autorių kūrinius. Giesmes klausytojams dovanos Vilniaus universiteto choras „Pro musica” (vad. Rasa Gelgotienė), Liepojos kultūros centro mišrus choras „Intis“ (vad. Ilze Valce), Sankt Peterburgo jaunimo kamerinis choras „Lauda“ (vad. Marina Kirejeva), Balstogės Technologijos universiteto choras (vad. Violeta Milkovska), vargonuos Indrė Veličkaitė.

Šiai programai parinkti vieni ryškiausių kompozitorių iš visų keturių šalių – Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos. Trys šiuolaikinės chorinės muzikos kūrėjai atspindi minimalizmo ir neoromantizmo krypčių simbiozę šių dienų muzikoje, organiškai derėdami su S. Rachmaninovo muzikine kalba, kuri yra tarsi raktas į visą sakralinės chorinės muzikos lobyną.

Keturi mišrūs chorai – tai galimybė išnaudoti antifoninį giedojimą atliekant V. Miškinio „Angelus autem domini“, kai chorai gieda keturiuose bažnyčios kampuose, o garsas, užliedamas erdvę, tarsi sukasi ratu; tai jėga, leidžianti pasiekti ryškiausias kulminacijas dramatiškose P. Lukaševskio kompozicijose, kartu su vargonais giedoti P. Vasks „Laudate Dominum“ ir reta proga atlikti vieną sudėtingiausių chorinės muzikos kūrinių – S. Rachmaninovo „Nakties vigiliją“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Baltijos jūros choras Pn 2017-04-28 20:00 Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius 3.50 - 5.50
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 19:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 40% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 40% VU darbuotojams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810