Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Labdaros koncertas Alexander Paley rečitalis

K 2017-05-11 18:00
LDK Valdovų rūmai, Vilnius
17.20 - 26.20
Labdaros ir paramos koncertas
Alexander Paley rečitalis
Gegužės 11 dieną, 18 val.
Lietuvos Valdovų rūmai

Savo unikalia charizma, ugningu temperamentu ir išskirtine technika garsiausiose pasaulio koncertų salėse publiką užburiantis fortepijono virtuozas Alexander Paley grįžta į Lietuvą ir praleis vakarą su muzikos gerbėjais.
Koncerto metu skambės maestro atliekami J. Brahms, F. Mendelssohn,F. Chopin, F. Liszt   kūriniai. Muzikos gurmanams paruošta ir premjera - Alexander Paley kartus su žmona, pianiste Peiwen Chen keturiomis rankomis atliks lietuvių autorės Loretos Narvilaitės kūrinį „Alpių traukinys“.
Už koncerto bilietus surinktos lėšos bus skirtos socialinio ir emocinio ugdymo programų knygoms įsigyti, kurios padės vaikams ir mokytojams mokytis taisyklių ir metodų, kaip atsispirti netinkamam elgesiui  tarp bendraamžių ir emocijų valdymo. Šie įgūdžiai yra svarbūs smurto ir žalingų įpročių prevencijai.
Koncertą organizuoja Vilniaus Karaliaus Mindaugo LIONS klubas, kuris pakvietė maestro prisidėti gelbėjant jaunus, paklydusius žmones nuo alkoholio, narkotikų ir smurto. A.Paley pritaria šiai švietėjiškai misijai ir mano, kad tai yra labai gera iniciatyva.
LIONS klubai dalyvauja įvairiose programose, kurių pagrindinis tikslas - padėti žmonėms, bendruomenėms. LIONS klubų nariai siekia veikti išvien ir savo darbais teikia pagalbą įvairiose srityse.

Šiuo labdaros renginiu Vilniaus Karaliaus Mindaugo klubas prisideda prie Lietuvos Prezidentės D. Grybauskaitės paskelbtos akcijos „Už saugią Lietuvą“.


Koncerto programa:
J. Brahms 3 intermezzi op.117.
F. Mendelssohn 3 Etudes op 104 bis.  
F. Chopin 3 grand valses brilliantes
L. Narvilaite „Alpių Traukinys“ (the Alps'train) for one piano four hands with Peiwen Chen (Vilnius premiere) intermission
F. Liszt  „Hungarian  Rhapsodies“ no 2,no 6 no 9 no 12 no 13.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Labdaros koncertas Alexander Paley rečitalis K 2017-05-11 18:00 LDK Valdovų rūmai, Vilnius 17.20 - 26.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Katedros a. 3 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Karaliaus Mindaugo LIONS klubas
Juozapavičiaus g 6/ Slucko g. 2 Vilnius
aurelijaurora@gmail.com
Įmonės kodas 126399447