Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Martynas Levickis, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Š 2016-10-15 18:30
Klaipėdos koncertų salė
12.80 - 24.80

„Kelionė su akordeonu ir orkestru“
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistas Martynas Levickis (akordeonas)
Dirigentas Mindaugas Piečaitis

Programa: Wolfgang Amadeus Mozart, Václav Trojan, Camille Saint-Saëns, Maurice Ravel, Claude Debussy
 

Charizmatiškasis Martynas Levickis šiame koncerte leisis į kelionę kartu su savo akordeonu ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, su kuriuo geidžia pasirodyti geriausi tiek mūsų šalies, tiek užsienio solistai bei dirigentai. Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamam orkestrui diriguos Mindaugas Piečaitis, anksčiau su juo parengęs keletą simfoninių programų, o pastaruoju metu išgarsėjęs kaip puikių edukacinių projektų iniciatorius.

Savo talentu ir charizma M. Levickis priverčia klausytojus iš naujo atrasti emocionalų ir išraiškingą akordeono skambesį bei plačią jo galimybių paletę. Atlikėjas jau sulaukė tarptautinio pripažinimo: Didžiosios Britanijos spauda teigia, kad „talentingasis M. Levickis yra žmogus, kuris viena ranka iš naujo išrado akordeoną“.

M. Levickis jau yra pelnęs daugiau nei 30 tarptautinių apdovanojimų, grojęs prestižinėse pasaulio koncertų salėse Royal Albert Hall, Royal Festival Hall, koncertavęs su BBC, Birmingamo ir kitais simfoniniais orkestrais.

Akordeono ir orkestro garsai kvies keliauti per epochas, patirti jų skirtumus ir įspūdžius. Wolfgango Amadeuso Mozarto klasicizmas, Camilleʼo Saint-Saënso romantizmas, Mauriceʼo Ravelio ir Claudeʼo Debussy impresionizmas bei Václavo Trojano folkloro muzikos motyvai – tai visa paletė muzikos spalvų, užbursiančių publiką spalio 15-osios vakarą.

____________________________

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Martynas Levickis, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras Š 2016-10-15 18:30 Klaipėdos koncertų salė 12.80 - 24.80
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 1 val. 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Nuolaidos:
50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius.
20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).


Koncerto dieną nuolaidos nėra taikomos.

Vaikai ikimokyklinio amžiaus į vakarinius koncertus neįleidžiami.
Po trečio skambučio klausytojai į koncertą neįleidžiami.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva