Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Rimvydas Savickas (klarnetas), Milana Dunauskaitė (fortepijonas)

K 2016-10-27 18:30
Klaipėdos koncertų salė
5.80 - 10.80

„Duetas: lyrika ir džiazas“
Rimvydas Savickas (klarnetas)
Milana Dunauskaitė (fortepijonas)

Programa: Camille Saint-Saëns, Jean Françaix, Joseph Horowitz, George Gershwin, Alexander Rosenblatt, Anatolijus Šenderovas

Klaipėdos koncertų salės scenoje muzikuos puikus jaunosios kartos atlikėjų duetas  Rimvydas Savickas (klarnetas) ir Milana Dunauskaitė (fortepijonas).
Abu atlikėjai užaugo Klaipėdos krašte: Milana – pačioje Klaipėdos, kur mokėsi S. Šimkaus konsevatorijoje, o Rimvydas – Skuode. Laimėjęs laureato vardą J. Pakalnio konkurse, klarnetininkas buvo pakviestas mokytis į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą. Vadovaujamas prof. Algirdo Budrio jis tapo respublikinių ir tarptautinių konkursų Suomijoje, Ukrainoje ir Latvjoje laureatu. Vėliau įgijo bakalauro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademojoje, pusmetį tobulinosi Danijos karališkojoje muzikos akademijoje. Studijuodamas grojo Kauno miesto simfoniniame orkestre, buvo Baltijos jaunimo simfoninio orkestro narys bei tapo laureatu tarptautiniame konkurse “Jūrmala 2008” (Latvija).. Kaip solistas koncertavo su Valstybiniu pučiamųjų instrumentų „Trimitas”, Kauno miesto, „Steiermark/Litauen”. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniais orkestrais, vedė atviras meistriškumo pamokas Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje.

2014 m. R. Savickas įgijo magistro laipsnį Kalifornijos valstijos Fullertono universitete Los Andžele, kur studijavo pas tarptautinį pripažinimą pelniusį klarnetininką Håkaną Rosengreną. Grojo solo su universiteto simfoniniu orkestru, taip pat Teksaso festivalio orkestre, o tarptautiniame “Ima Hogg” konkurse Hiustone pateko tarp dešimties geriausių solistų iš 138, grojusių įvairiais instrumentais.

Šiuo metu R. Savickas yra LMTA Pučiamųjų instrumentų katedros asistentas, Nacionalinės M. K. Čiurliono menų mokyklos mokytojas, koncertuoja kaip solistas bei rengia programas su Klaipėdos ir Lietuvos kameriniais, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestrais.

Pianistė M. Dunauskaitė savo muzikinį kelią pradėjo Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje, dėstytojos B. Vaišienės klasėje. 2009 m. atlikėja tobulino savo profesinį meistriškumą Hamburgo aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje. 2015 m. įgijo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur studijavo prof. Petro Geniušo klasėje.
Milana yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė. Nuolat dalyvauja įvairiuose festivaliuose bei meistriškumo kursuose, koncertuoja kaip solistė, kamerinės muzikos atlikėja. Yra surengusi pasirodymų Vokietijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje.

Rimvydas ir Milana jau keletą metų muzikuoja kartu. Retai sutinkamos sudėties ansamblis turi sukaupęs nemažą repertuarą, kurį sudaro XIX ir XX amžiaus užsienio bei lietuvių kompozitorių opusai. Pernai KKS scenoje debiutavęs duetas dabar sugrįžta su spalvinga lietuvių, pancūzų, britų, amerikiečių bei rusų autorių programa, kurioje skamba kūriniai nuo klasikos iki džiazo. Prasidėjęs Antolijaus Šenderovo opusu jų pasirodymas dar pristatys Camille’io Saint-Saënso, Jeano Françaix, Josepho Horowitzo kūrinius, o pasibaigs Alexanderio Rosenblatto ir George’o Gershwino muzika.
„Rudens lyrika ir džiazas“ pamalonins Jus niūrų spalio vakarą. Kviečiame!

____________________________

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Rimvydas Savickas (klarnetas), Milana Dunauskaitė (fortepijonas) K 2016-10-27 18:30 Klaipėdos koncertų salė 5.80 - 10.80
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 1 val. 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Nuolaidos:
50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius.
20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).


Koncerto dieną nuolaidos nėra taikomos.
Vaikai ikimokyklinio amžiaus į vakarinius koncertus neįleidžiami.
Po trečio skambučio klausytojai į koncertą neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva