Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Rimvydas Savickas (klarnetas), Milana Dunauskaitė (fortepijonas)

K 2016-10-27 18:30
Klaipėdos koncertų salė
5.80 - 10.80

„Duetas: lyrika ir džiazas“
Rimvydas Savickas (klarnetas)
Milana Dunauskaitė (fortepijonas)

Programa: Camille Saint-Saëns, Jean Françaix, Joseph Horowitz, George Gershwin, Alexander Rosenblatt, Anatolijus Šenderovas

Klarnetininkas Rimvydas Savickas ir pianistė Milana Dunauskaitė užaugo Klaipėdos krašte: Milana –pačioje Klaipėdoje, kur mokėsi S. Šimkaus konservatorijoje, o Rimvydas – Skuode. Jaunosios kartos muzikai, studijavę Lietuvoje ir užsienyje, jau keletą metų muzikuoja kartu. Retai sutinkamos sudėties ansamblis turi sukaupęs nemažą repertuarą, kurį sudaro XIX ir XX amžių užsienio bei lietuvių kompozitorių opusai. Pernai KKS scenoje debiutavęs duetas dabar sugrįžta su spalvinga lietuvių, pancūzų, britų, amerikiečių bei rusų autorių programa, kurioje skamba kūriniai nuo klasikos iki džiazo. Prasidėjęs Antolijaus Šenderovo opusu, jų pasirodymas pasibaigs George’o Gershwino kūriniu.

Beje, R. Savickas magistrantūros studijas baigė Fullertono universitete Los Andžele (JAV), kur grojo solo su universiteto simfoniniu orkestru, taip pat Teksaso festivalio orkestre, o tarptautiniame Ima Hogg konkurse Hiustone pateko tarp 10 geriausių solistų iš 138, grojusių įvairiais instrumentais.

____________________________

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Rimvydas Savickas (klarnetas), Milana Dunauskaitė (fortepijonas) K 2016-10-27 18:30 Klaipėdos koncertų salė 5.80 - 10.80
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 1 val. 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Nuolaidos:
50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius.
20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).


Koncerto dieną nuolaidos nėra taikomos.
Vaikai ikimokyklinio amžiaus į vakarinius koncertus neįleidžiami.
Po trečio skambučio klausytojai į koncertą neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva