Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šventinis Gala koncertas - H.Sandoval ir N.Kazlaus

S 2016-12-04 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Įvykęs renginys
ŠVENTINIAI GALA KONCERTAI – pirmą kartą Lietuvoje

Hector SANDOVAL ir Nomeda KAZLAUS 


Padovanokite sau ir savo artimiesiems ypatingą šventę – gruodžio 3 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje ir gruodžio 4 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyks pirmą kartą Lietuvoje rengiami tarptautinio lygio operos žvaigždžių Hector SANDOVAL (tenoras, Meksika-Austrija) ir Nomedos KAZLAUS (sopranas, Lietuva) dueto vakarai, kurie tikrai bus nuostabi dovana kiekvienam artėjančių švenčių proga!

Du pasaulio operos scenų meistrai Hector SANDOVAL ir Nomeda KAZLAUS susitinka kūrybiniam bendradarbiavimui ir šį kartą susitikimui lemta įvykti Lietuvoje.

Jausmingoje, nuotaikingoje bei žaismingoje programoje - populiariausi, garsiausi ir publikos mėgstamiausi kūriniai: arijos ir duetai iš operų, operečių, sarsuelų (ispaniškų operečių) bei uvertiūros.

Šią programą solistams atlikti padės Kauno miesto simfoninis orkestras, vyr.dirigentas Constantine ORBELIAN (JAV-Armėnija). Vadovas Algimantas TREIKAUSKAS.

Tarptautinį pripažinimą pelnę operos solistai nuolat kviečiami dainuoti garsiausiose Europos koncertų, teatrų salėse bei festivaliuose, veda meistriškumo kursus, rengia ir dalyvauja įvairiuose labdaros projektuose.

Užsienio kritikų atsiliepimai apie Hector SANDOVAL:
"Meksikiečių tenoras Hector Sandoval turi viską, ko reikia puikiai karjerai – tikrą auksą savo balse, puikią išvaizdą, temperamentą ir aktoriaus talentą. Trumpai tariant – puikus dainininkas ir aktorius" (“Musica viva”, Vokietija).

Užsienio kritikų atsiliepimai apie Nomedą KAZLAUS:
“Solistė sužibėjo ne tik savo įspūdingu, stiprybės kupinu vokalu, būtinu šiai itin sudėtingai partijai, bet ir nesumeluota, emocinio tikslumo persmelkta vaidyba“ (“Opera Now”, Anglija, Brendan G.Caroll); „Už sukurtą vaidmenį dainininkė nusipelno būti pavadinta didele žvaigžde.” (Wilfried Górny,www.maestro.net.pl, 2008-06-19); “Spektaklyje dalyvavo puikūs solistai, o ypač didelį įspūdį paliko Lietuvos Dezdemona –  Nomeda Kazlaus, imponavusi galingu ir giliu sopranu.” (Bronislaw Tumilowicz, Przegląd Nr. 26, 2008 06 29). 

Bilietų skaičius labai ribotas, skubėkite!
Bilietus platina
www.bilietai.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Šventinis Gala koncertas - H.Sandoval ir N.Kazlaus S 2016-12-04 18:00 Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 2 val. 10 min.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Nuolaidos:
- Studentams 10%, moksleiviams 10%, senjorams 10%
- Žmonėms su negalia 10%
- su Daily Card kortele 10% nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
- su Omni ID 10% (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
L. Sapiegos g. 5, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Skambantys pasauliai, VšĮ
Šiltadaržio g. 8 Vilnius