Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Violončelininkas Andrei Ioniţă

Pr 2017-04-24 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys
Tarptautinio P. I. Čaikovskio konkurso laimėtojas violončelininkas Andrei Ioniţă (2015 m. Aukso Medalis)


Andrei Ioniţă
Violončelė

Kasparas Uinskas
Fortepijonas

Balandžio 24 d.  18.30 val.

Klaipėdos koncertų salė

Programa:

César Franck, Robert Schumann

Bilietus platina: Bilietai.lt
Bilietų kaina: 10, 15, 20, 30 Eur.


Nuolaidos:
15% nuolaida 1 bilietui - Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems asmenims.

Organizatorius:

Naujoji muzikų kartaBalandžio mėn. Lietuvoje koncertuos vienas ryškiausių šiandienos violončelininkų, paskutiniojo Tarptautinio P. I. Čaikovskio violončelininkų konkurso Aukso medalio (2015 m. Maskva) laimėtojas Andrei Ioniţă. Jis surengs tris koncertus balandžio 24 d. – Klaipėdos koncertų salėje, balandžio 25 d. – Kauno filharmonijoje, balandžio 26 d. – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje. Violončelininkas pasirodys su pianistu Kasparu Uinsku.

Kaip rašo “The Times”: “A. Ionita yra vienas ryškiausių pastarojo dešimtmečio violončelininkų.”

A. Ioniţă sukėlė tikrą sensaciją P. I. Čaikovskio violončelininkų konkurse, po kurio jis kviečiamas koncertuoti prestižiškiausiose koncertų salėse visame pasaulyje: Berlyno filharmonijoje, Niujorko Carnegie Hall, Londono Cadogan Hall ir eilėje kitų. Sekančiame sezone jis pasirodys su Tokijo simfoniniu orkestru, Čekijos filharmonijos orkestru, ir daugeliu kitų, o taip pat koncertuos ture Japonijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Lucernos festivalyje ir Marlboro muzikos festivalyje. Violončelininkas išrinktas kaip BBC “Naujosios kartos” atlikėjas 2016 – 2018 m.

A. Ioniţă griežia 1671 m. Giovanni Battista Rogeri violončele. Violončelininkas gimė 1994 Bukarešte (Rumunijoje). Jis studijavo pas profesorę Ani-Marie Paladi Bukarešte, o vėliau pas prof. Jens Peter Maintz Menų universitete Berlyne.


Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:
“...Didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review) “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international).

Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Orchestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Filarmonica de Stat Targu Mures orkestru Rumunijoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke - Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje “Fantastic Pianist” serijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Borisoglebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexander Kniazev, duete su pianistu Evgeni Bozhanov.


Youtube nuorodos:

https://www.youtube.com/watch?v=Kj4AviigacY
https://www.youtube.com/watch?v=sr-mKqt5wnM
https://www.youtube.com/watch?v=4v9s12xXDdc
https://www.youtube.com/watch?v=LcdpowaEYWg 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Violončelininkas Andrei Ioniţă Pr 2017-04-24 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

u>Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius