Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Koncertas ''Šventų Kalėdų žvaigždės''

T 2016-12-21 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
15.00 - 25.00
Koncertas “Šventų Kalėdų žvaigždės”

Garsiausi Lietuvos atlikėjai susivienijo tam, jog šventiniu laikotarpiu Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams padovanotų šiltų emocijų ir geros nuotaikos kupiną muzikinį vakarą. Koncerte “Šventų Kalėdų žvaigždės” turėsite galimybę išgirsti tokius atlikėjus kaip Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė ir Eglė Jakštytė, o prie jų taip pat prisijungs ir energijos nepagailės grupių “el Fuego” ir “2 Donatai” nariai.

Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė turi sukaupę ilgametę sceninę patirtį, tad puikiai žino, kaip vakarą paversti įsimintinu – kai atlikėjai scenoje atiduoda visą širdį, sunku išlikti abejingiems.
Savo charizma, stipriu balsu ir įspūdingais pasirodymais klausytojus visuomet džiugina ir Eglė Jakštytė, kuri šiame koncerte taip pat padovanos savo gerbėjams gausybę teigiamų emocijų.

Gerbėjų širdis sušildyti pasiruošę ir talentingieji grupės “El Fuego” vyrai, kurie savo aksominiais balsais užburs kiekvieną, laukiantį Kalėdinio stebuklo. Energingieji “2 Donatai” taip pat žada įspūdingą pasirodymą, kuriame netruks geros nuotaikos ir klausytojų širdis jau užkariavusios muzikos.

Koncerte - Kalėdų ir Naujųjų metų dainos, garsiausi dainininkų muzikiniai kūriniai, kurie suvirpins sielą ir sukurs šventišką atmosferą. Stiprūs balsai, širdį glostanti muzika ir pozityvi energija – visa tai Jūsų laukia koncerte “Šventų Kalėdų žvaigždės”.

Pasitikime šventes kartu!

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=iPiRvKA4otY
https://www.youtube.com/watch?v=Mba2DwugsG4
https://www.youtube.com/watch?v=PtGBR3b9lN0
https://www.youtube.com/watch?v=V0lInn6K6PE
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Koncertas ''Šventų Kalėdų žvaigždės'' T 2016-12-21 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 15.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.
Trukmė: 90 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: 1

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Tomas Pavilionis
Vilkpedes g. 18 Vilnius