Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kristina ANUSEVIČIŪTĖ (altas) / Konrad LEVICKI (smuikas)

A 2017-11-21 18:00
Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius
7.40 - 9.00
II Nacionalinio forumo “Ars Lituanica” Grand Prix laimėtojai

Kristina ANUSEVIČIŪTĖ (altas) / Lina ŠABŪNAITĖ (fortepijonas)
Konrad LEVICKI (smuikas) / Lauryna LANKUTYTĖ (fortepijonas)

Jums koncertuoja II-ojo Nacionalinio forumo pagrindinių prizų nugalėtojai, kylančios jaunosios žvaigždės altininkė Kristina Anusevičiūtė ir smuikininkas Konradas Levickis. Kristina - legendinio kolektyvo "Kremerata Baltika" narė, o Konrado koncertinėje biografijoje - jau kelios dešimtys aplankytų šalių. Abu atlikėjai pasižymi įtaigia grojimo ekspresija ir vedasi savo klausytojus į neapsakomo grožio muzikines keliones; koncerto programoje - opusai, per šimtmečius įvertinti klasikos mylėtojų bei nepraradę savo aktualumo dar ir šiandien.

Kristina Anusevičiūtė gimė Kaune ir būdama vos šešerių pradėjo lankyti Kauno I-ąją muzikos mokyklą. Vėliau meilė muzikai augo ir atlikėja mokslus tęsė J. Naujalio muzikos gimnazijoje; šiuo metu ji - LMTA P. Radzevičiaus klasės studentė. Konkursuose nuolat laimėdama Grand Prix apdovanojimus, Kristina net keletą kartų buvo apdovanota Prezidentės Dalios Grybauskaitės už nuopelnus muzikos srityje. Jos solo griežimui akompanavo VDU, Kauno Juozo Naujalio, Kauno miesto simfoniniai orkestrai, o Kristinos mentoriai - P. Berman, H. Kefer, Ch. Schiller

Konradas Levickis sparčiai seka savo tėvo, LVSO orkestro koncertmeisterio, pėdomis ir jau yra grojęs visose pagrindinėse Lietuvos koncertinėse salėse bei surengęs pasirodymus Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Portugalijoje ir kt. Vaikinas griežė solo su LVSO, Šv. Kristoforo, VDU, M.K. Čiurlionio menų mokyklos orkestrais, taip pat jį dažnai galima išvysti muzikuojant dueto ar kvarteto sudėtyje. Baigęs M.K.Čiurlionio menų mokyklą, Konradas žinias tobulino prof. I.Armonaitės-Galinienės smuiko klasėje, šiuo metu studijuoja pas asist. Dalią Kuznecovaitę. Didelę įtaką jo kaip menininko raidai turėjo Erasmus studijos Austrijoje (prof. Ch. Altenburger) bei tokios asmenybės kaip doc. dr. Indrę Baikštytė, Andrey Baranov, Tanja Becker-Bender, Nikita Boriso-Glebsky, Lynn Chang, Boris Garlitsky ir kiti.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kristina ANUSEVIČIŪTĖ (altas) / Konrad LEVICKI (smuikas) A 2017-11-21 18:00 Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 7.40 - 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Goštauto g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
Įmonės kodas 303224736