Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė BI2

Š 2017-04-01 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
34.00 - 87.00
Unikalus legendinės grupės „Bi-2“ koncertas Vilniuje –
vienintelis pasirodymas Pabaltijyje!

Įstabi, legendinė grupė „Bi-2“ pasirodys Vilniuje su unikaliu koncertu! Yra daug grupių, kurių stiprioji pusė – koncertai, o silpnoji – darbas studijoje (dažniausiai klausomasi tik jų CD įrašų), tačiau vis tiek scenoje jos atrodo pakankamai neįspūdingai. Tačiau tik nedaugelis artistų turi jėgų ir talento puikiai atlikti vienu metu visas misijas!

Grupė „Bi-2“, vedama savo lyderių Liovos ir Šuros bei geriausių (kaip minimumas) Rytų Europos  muzikantų, susirinkusių iš Zemfyros, „Splino“ kolektyvų, įgarsinama legendinio  garso operatoriaus, „laimėto“ iš Nacionalinio Austrijos cirko, Jurijaus Novikovo ir dalyvaujant šviesos – efektų – piro – dailininkui su Holivudo užmojais Davidui Misakianui, priklauso būtent prie ryškiausių, Dievo „pabučiuotų“ visose savo kūrybos išraiškų formose grupių! Jie galingi studijoje ir Dievai – scenoje!

Balandžio 1-ąją 19.00 val. jie koncertuos Vilniuje, „Compensa” scenoje su unikalia programa, kurios metu PIRMĄ KARTĄ ISTORIJOJE apie 3 valandas atliks tik hitus – legendines „auksines“ dainas, seniai įrašytas į geriausių 20–21 amžiaus kūrinių metraščius! „Bi-2“ koncertas Vilniuje – vienintelis Pabaltijo šalyse, ir įskaitant programos bei paties renginio unikalumą, grupės muzikantai ir visas techninis kolektyvas su ypatingu kruopštumu rengiasi šiam nepamirštamam įvykiui!

Jau dabar yra užsakyta geriausia šviesos ir garso technika, kurią Europoje turi tik Vokietija, iš kur 2 dienas iki koncerto Vilniuje ji ir bus pristatyta  specialiaisiais treileriais. Iš anksto salės scenoje bus sumontuotos specialios formos, ant kurių Davidui Misakianui vadovaujant spindės marga begalybė šviesos, meno ir dekoracijų!

Bilietas į „Bi-2“ koncertą – geriausia dovana bet kam, bet kokia proga, visiems laikams!

Paskubėkite – 2-tūkstantinė „Compensa” salė negalės sutalpinti visų norinčiųjų, todėl patariame bilietais pasirūpinti iš anksto!
Bilietai į vienintelį legendinės grupės Bi-2“ koncertą su programa „The Best“ 
balandžio 1-ąją 19.00 val. „Compensa“ salėje (Kernavės g. 84, Vilnius)
parduodami visose bilietai.lt kasose!

Siūlymai bendradarbiauti, informacija apie koncertą ir bilietų užsakymas telefonais:
+370 671 76 502; +370 645 36 403.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Legendinė grupė BI2 Š 2017-04-01 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 34.00 - 87.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18 val.
Trukmė: 2 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius