Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendine grupe ''TEQUILAJAZZZ'' (Sankt-Peterburg)

S 2017-12-17 19:00
PIANO.LT , Vilnius
20.00 - 60.00
Pirmą kartą Vilniuje pasirodys legendinė grupė „TEQUILAJAZZZ“!

Gruodžio 17-ąją  pirmą kartą istorijoje Lietuvoje + Vilniuje pasirodys legendinė, kultinė, nepriklausoma grupė iš Sankt–Peterburgo „TEQUILAJAZZZ“! Šis įvykis atsitiks jaukios, kamerinės, 176 vietų PIANO.LT (Trakų g. 9/1) salės scenoje pačiame Senamiesčio centre, pradžia – 19 val.! Šio, be jokios abejonės paties aukščiausio rango kultūrinio įvykio unikalumas tas, kad turėsime galimybę mėgautis muzika, energija, charizma, savita filosofija ir profesionališkiausiu nuostabių dainų atlikimu. Šie kūriniai jau džiugino ir turi savo ištikimą auditoriją ne tik Rusijoje, bet ir Skandinavijos šalyse, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Islandijoje, o taip pat Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur, o tai yra išskirtinis atvejis, grupė turi net savo šalies profsąjungų leidimą koncertuoti bet kuriuo metu bet kurioje vietoje be apribojimų, mokesčių ir sąlygų!

Bet tai ne svarbiausia! Šios grupės kūryba stebina tuo, kad Jevgenij Fiodorov – o būtent jis yra pagrindinis kūrėjas, kompozitorius, poetas, o todėl ir grupės vokalistas – ir jo bičiuliai sugebėjo iš esmės nepriklausoma, „nišinę“, be veržlumo praradimo, išoriškai rūsčią  muziką paversti  įdomia pačiam plačiausiam spektrui visiškai skirtingų muzikos žanrų: nuo roko ir bliuzo, iki džiazo, svingo ir fanki, žiūrovų!

„TEQUILAJAZZZ“ muzika/dainos yra Piterio – didelio, beprotiško, romantiško, gražaus, bet tuo pačiu neramaus miesto, kuriame gali pasimesti ir į vienatvės liūną bei pakliūti į nerealizuotos meilės pelkes… Tuo pačiu – tai dar ir šiaurės fiordai, ledkalniai, šaltos upių srovės, spygliuočių miškai, apsnigti raudoniu degančiais rudens lapais… Tai – meilė ir švelnumas, tai  romantika ir naujos aušros koketiškas  mirktelėjimas…

Jeigu paminėti tą faktą, kad Jevgenij Fiodorov yra vienas labiausiai apsišvietusių Rusijos budistų, šios didžiosios ir taikos religijos žinovas, daug laiko praleidžiantis budistų šventyklose Indijoje ir Šri-Lankoje, ir kad jis  atstovavo Rusijos piligrimus Jo Šviesybės Dalai Lamos vizito į Vilnių metu, buvo su juo susitikęs, tai kiek artimesni tampa kai kurie grupės kūryboje atspindį suradę kūrybiniai: muzikiniai ir poetiniai momentai! Kas liečia pirmąjį koncertą Vilniuje, grupė rengia prabangią kūrybinę dovaną visiems gyvosios muzikos gerbėjams – koncertas bus akustinis! Tai nereiškia, kad J. Fiodorovas ir kas nors iš muzikantų gros gitaromis ir dainuos, ir tuo instrumentinė dalis apsiribos! Visai ne!!! Grupė dalyvaus visu sąstatu, tačiau visi muzikantai gros maksimaliai tik akustiniais instrumentais, su ta pačia aistra, gal tik daug švelniau… Pats programos pavadinimas kalba apie tai – „TYLA IR MAGIJA“!

Atidėkite visus reikalus šią gražią gruodžio dieną, kai bus „TEQUILAJAZZZ“ koncertas. Ir nepamirškite, kad paskutinį žiemos mėnesį artėjančių šviesių ir jaudinančių švenčių Kalėdų ir Naujų metų proga bilietas į šį reginį bus pati fantastiškiausia dovana!

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=YyvUCPW5b-s
https://www.youtube.com/watch?v=tlY5ldsLt0s
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Legendine grupe ''TEQUILAJAZZZ'' (Sankt-Peterburg) S 2017-12-17 19:00 PIANO.LT , Vilnius 20.00 - 60.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:20
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N4
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Trakų g. 9/1, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Įmonės kodas 301696193