Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Leonardo Pilkausko Trio

S 2017-10-22 19:00
Geltonos Sofos klubas, Vilnius
3.00 - 5.00
Leonardas Pilkauskas – saksofonininkas, kompozitorius, aranžuotojas, orkestruotojas, pedagogas. Po šešerių metų intensyvių studijų Nyderlanduose, Amsterdamo ir Hagos konservatorijose, grįžo reziduoti į Lietuvą. Per pastarųjų penkerių metų koncertinę praktiką Leonardas turėjo progų muzikuoti su žinomais atlikėjais, įvairiais Lietuvos ir užsienio ansambliais. Organizuodamas projektus Re: Muzika, kuri gimė vakar, Sassy Connections, John Albert Group, D’pendent Ensemble ir Stereo Drums Leonardas nuolatos kuria muziką naujiems muzikiniams iššūkiams. Nuo 2014 metų Leonardas didžiąją laiko dalį skiria orkestruočių/aranžuočių rašymui. Baigęs M.K.Čiurlionio menų mokyklą (2002), pradėjo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, klasikinio saksofono atlikimo meno specialybėje. Po trejų metų perėjo į džiazo skyrių ir po metų baigė atlikimo meno bakalauro studijas. 2006 m. išvyko studijuoti į Hagą (vyriausybinė Nyderlandų sostinė) – Karališkąją konservatoriją, kurioje 2010 m. gegužės mėnesį baigė bakalauro studijas. Iškart po Karališkosios konservatorijos baigiamųjų egzaminų Leonardas įstojo į prestižinę Amsterdamo konservatoriją, džiazo magistrantūros studijų programą. Studijuodamas aukštojoje mokykoje Leonardas nusprendė dažniau rengti pasirodymus Lietuvoje ir užsienyje. 2012 m. gegužę jis tapo Amsterdamo konservatorijos magistrantu ir grįžo gyventi į Vilnių.

Domantas Razmus - veržlus ir talentingas Lietuvos jaunosios kartos būgnininkas. 2012 metais Vilnius Jazz Young Power Konkurso Grand prix prizo laimėtojas su grupe R.A.D.D. 2017 metais baigė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos džiazo atlikimo meno bakalaurą. Sėkmingai koncertuoja su Lietuvoje gerai žinomais džiazo ir kitų stilių muzikantais, dalyvauja atvirose džiazo sesijose. 2017 metais Domantas Razmus laimėjo pirmąją vietą būgnininkų konkurse Tamsta drumday. Domanto Razmaus grojimo stilių sunku apibūdinti vienu žodžiu; jame persipina pop, funk, fusion elementai, taip pat keletą metų studijuota džiazo tradicija, nuo paauglystės pamilta hard rock ir punk rock muzika, bei avangardiniai ir free-jazz ieškojimai.

Arman Isojan - studijavo smuiko specialybę Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje. Įgyjo kontraboso atlikėjo specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Muzikantas grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Jis pasirodo įvairuose projektuose ir džiazo sesijose, dalyvavo Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, „Jazznica 2011” festivalyje Slovakijoje, tarptautiniame projekte “Divercities Grenoble 2012” Prancūzijoje. Aktyviai muzikuojantis muzikantas.

Išankstiniai bilietai 5 €

Renginio dieną bilieto kaina 10 €*

Moksleiviams ir studentams 3 €* (pateikus galiojantį pažymėjimą)

Vaikams iki 6 metų nemokamai (pateikus amžių patvirtinantį dokumentą)

Geltonos Sofos Klubo nariams 3 €* Tapk klubo nariu!

* bilietus perkant prieš koncertą prie durų. Atsiskaitymas tik grynais.


Video:
https://www.youtube.com/watch?v=K6I3IMIGcNM
https://www.youtube.com/watch?v=YvpUNLmxb90


Geltonos sofos klubas yra VšĮ Artoteka projektas, o Artoteka - pelno nesiekianti menų studija, nuo 2009 m. organizuojanti daugiau kaip keturiasdešimt kūrybinių-edukacinių užsiėmimų vaikams ir suaugusiems. Visos surinktos lėšos koncertų metu - skiriamos kūrybinių užsiėmimų organizavimui vaikų ir senelių namuose, ligoninėse bei neįgaliųjų centruose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Leonardo Pilkausko Trio S 2017-10-22 19:00 Geltonos Sofos klubas, Vilnius 3.00 - 5.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 2€ Studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 2€ Geltonos Sofos Klubo nariams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šeimyniškių g. 23 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Artoteka, VšĮ
Šeimyniškių g. 23 Vilnius
Įmonės kodas 302448763