Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lietuvių poetų Meilės lyrika

S 2017-07-23 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
8.00 - 10.00
LIETUVIŲ POETŲ MEILĖS LYRIKA

Atlieka:

GIEDRIUS ARBAČIAUSKAS (vokalas, gitara)

AGNĖ ARBAČIAUSKIENĖ (violončelė)

Aktoriaus Giedriaus Arbačiausko ir violončelininkės Agnės Arbačiauskienės poezijos ir muzikos garsų vakaras.
Tai lietuvių autorių A. Nyka-Nyliūno, H. Radausko, A. Jonyno, T.Venclovos, G. Arbačiausko ir kitų poetų eilių įkvėptos autorinės dainos ir muzika, peraugančios į teatralizuotą poezijos skaitymą, kuris vėl persipina gitaros ir violončelės garsais. Kiekvienam, pavargusiam nuo kasdienybės rūpesčių ir nerimo tai atgaiva sielai ir galimybė pabūti poezijos ir muzikos šalyje.
Kviečiame visus pasinerti į šių garsų harmoniją, kurią atliks aktorius, autorinių dainų atlikėjas, bardas Giedrius Arbačiauskas ir violončelininkė Agnė Arbačiauskienė iš Vilniaus. Leiskite sau pasidžiaugti poetinio vakaro skambesiu.

Giedrius Arbačiauskas – populiarus aktorius, „Sidabrinės gervės“ laureatas. Jis vaidina „Dviračio šou“, yra sukūręs puikių parodijų- V.Adamkų, V.Noreiką, linksmą ūkininką, šarmingą ir visiškai nepiktą lenką ir dar daugybę kitų. Parodijos niekada nebūna sarkastiškos ar piktos, nes Giedrius yra geraširdis žmogus, kuriam labai svarbu, kad kuriant personažus išliktų pagarba žmogui. Taip pat Giedrius yra sukūręs nemažai vaidmenų teatre.
Agnė Arbačiauskienė – profesionali violončelininkė, baigusi Lietuvos Muzikos Akademiją pas prof. S.Sondeckienę. Duete su vyru Giedriumi, Agnė groja violončele. Tai nuostabus instrumentas, kuris sudaro labai šiltą ir gražų duetą su vokalu ir gitara.

Renginio nuoroda: http://www.bistrampolis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Lietuvių poetų Meilės lyrika S 2017-07-23 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 8.00 - 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kučių kaimas Panevėžys Lietuva
Organizatorius
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
kkriugiskiene@gmail.com
Įmonės kodas 125244928
PVM kodas LT100001214011