Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lina Štalytė: From Paris With Love

Š 2017-06-24 19:30
Galvės ežeras, Trakai
Įvykęs renginys
Galvė Jazz fiesta 

Lina Štalytė: From Paris With Love

Lina ŠTALYTĖ / vokalas ir kompozicijos
Arman ISOJAN / bosas
Jurgis SAKALAUSKAS / gitara
Domantas RAZMUS / būgnai


Programoje – originalios soul džiazo kompozicijos prancūzų, lietuvių ir anglų kalba bei prancūziškos aranžuotos meilės dainos.

Užaugusi apsupta folk, džiazo ir gospelo muzikos, dainininkė ir dainų autorė Lina Štalytė šiuo metu kuria ir koncertuoja Paryžiuje.

Emocionalus ir skaidrus Linos balsas ją išskiria iš kitų atlikėjų. Linos kurtų dainų tekstai kalba apie meilę, apie žmonių santykius, jų istorijas. Duokite Linai gitarą ar pasodinkite ją prie pianino – ji jums papasakos Joni Mitchell istoriją, perteiks Billie Holiday melancholiją, ir užlies aistra kaip atlikėja Sade. Lina išsirito iš dainuojamosios poezijos kokono ir šiandien tapo soul muzikos atlikėja, kurios balse jaučiame meilę afro-amerikietiškai muzikai. Šiandien Lina dirba su įvairiais muzikantais – džiazo, soul, elektroninės muzikos atlikėjais.

L. Štalytė – jauna atlikėja, dainų autorė ir nepailstanti ieškotoja. Šiuo metu gyvenanti ir studijuojanti muziką Paryžiuje mergina savo muzikinę kelionę pradėjo Lietuvoje, kur ji augino užsispyrimą ir dideles svajones. Vilniuje Lina pasirinko studijuoti psichologiją, nes neišdrįso visa pėda žengti į muzikinį pasaulį. Šiandien ji neabejoja pasirinktų studijų nauda – rankose psichologijos studijų diplomas ir 4 metai aukštojo išsilavinimo subrandino Linos asmenybę ir padėjo pasiryžti tik siekti sėkmės muzikos pasaulyje. Po studijų Lina pasileido į Europą keliauti, muzikuoti, ieškoti sau skirtos vietos. Po viešnagės Stokholme bei Barselonoje, Lina atsidūrė Paryžiuje, kur visos žvaigždės išsidėstė jos naudai. Paryžiuje Lina energingai studijuoja džiazo bei šiuolaikinės muzikos vokalą, organizuoja savo koncertus pradedant nuo Lietuvos bendruomenės organizuojamų renginių iki teminių džiazo, bosanovos ar soul muzikos koncertų, kuriuose nuolat skamba nauja programa, akomponuojama šarmingų su Lina grojančių muzikantų.

2016 metais Lina išleido soul džiazo albumą „Stalyte“
https://www.difymusic.com/linastalyte

Šešiems šio opuso kūriniams įkvėpimo L. Štalytė sėmėsi iš kelionių ir jazz, nu-soul bei pop muzikos. Preciziškai tiksliai siekusi išgauti norimą skambesį ir įpynusi lietuviško folkloro motyvų Lina pristato subtilų ir groovy nuotaikai artimą albumą.
Prancūziškai, angliškai ar lietuviškai atliekamose dainose pasakojama apie jausmus arba kasdienybės smulkmenas. Dažnai su trupučiu ironijos. Pavyzdžiui, dainoje „Vakarams“ bandomas apsakyti lietuviškų miškų grožis. Kita daina „The story hasn’t finished“ (liet. Istorija dar nesibaigė) skirta pasimatymams ir nenuspėjamai meilei įamžinti. Dainoje „Je ne parle pas français“ (liet. Aš nekalbu prancūziškai) – ir pagyros, ir priekaištai kalbai, kuri užsieniečiams dažnai lieka neįkandama.

Albumo pristatymo video 
https://www.youtube.com/watch?v=RrJtDpyKwak

Gyvas video „Je parle Japonais“
https://www.youtube.com/watch?v=W17PTuobHQo

Pasirodymas „Labame ryte“ 
https://www.facebook.com/LRT.labasrytas/videos/1279727018781809/

..................................
Birželio 24 d. 19.30 val.
Galvės Jazz fiestos laivas išplaukia iš Karališkojo sodo prieplaukos
(Karaimų g. 57, Trakai).
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Lina Štalytė: From Paris With Love Š 2017-06-24 19:30 Galvės ežeras, Trakai
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos: 4 už 3 kainą

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laivas plaukia nuo Karališkojo sodo prieplaukos, Karaimų g. 57 Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Trakų kultūros centras''
Maironio g. 5A Trakai
laivasbaltis@gmail.com
Įmonės kodas 302502143