Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LNOBT solistės Julijos Stupnianek. rečitalis Viva Vivaldi

T 2016-11-16 18:00
Vilniaus Rotušė
8.00 - 11.00
VIVA VIVALDI

Julija Stupnianek (sopranas)- LNOBT solistė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, iš kurių pažymėtini  Kijevo tarptautinis dainininkų konkursas ir tarptautinis jaunųjų operos solistų konkursas „Art and Education in the XXI-st Century“ Suomijoje, kuriuose laimėjo Didįjį prizą, tarptautinio forumo „Musical Performance and Pedagogy“, vykusio  Italijoje vokalistų konkurse Grand Prix laimėtoja, prestižinio konkurso „Romansiada“ Maskvoje laureatė ir kt.
Turinti dievo dovaną-nuostabų krištolinio skaidrumo balso tembrą, puikiai įvaldžiusi dainavimo techniką, žavinti profesionalumu, muzikalumu, vokaline kultūra, sugebanti įtaigiai derinti stilių ir emocijas, laisvai besijaučianti tiek kamerinėje, tiek operos scenoje, Julija Stupnianek jau 16 metų Nacionaliniame operos ir baleto teatre kuria pagrindinius vaidmenis.
Solistė yra parengusi soprano partijas W. A. Mozarto, R. Schuberto, J. Haydno  ir kt. oratorinio pobūdžio kūriniuose, kameriniuose koncertuose dainuoja daug vokiečių, čekų, prancūzų, italų, rusų ir lietuvių autorių dainų. Dažnai koncertuoja su ansambliais „Musica Humana“, „Vilniaus arsenalas“, su italu vargonininku  Gianluigi Spaziani ir kt.
Gastroliavo Austrijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Vokietijoje ir kt.
Solistė bendradarbiavo su dirigentais Sauliumi Sondeckiu, Jonu Aleksa, Juozu Domarku, Liutauru Balčiūnu, Martynu Staškumi, Vytautu Viržoniu, Robertu Šerveniku, Donatu Katkumi, Algirdu Vizgirda, Josephu Walnigu, Bernhardu Siebereriu , Manfredu Honecku.
Šį kartą J. Stupnianek pasirinko kamerinį orkestrą Cantus, vadovaujamą prof. Ričardo Sviackevičiaus. 2016m. pavasarį koncertavusi su šiuo orkestru Valdovų rūmuose ir įvertinusi kolektyvo profesionalumą, darbštumą, entuziazmą, dainininkė įgyvendina savo svajonę kartu atlikti gražiausias baroko genijaus A. Vivaldi operų  „Grizelda",''Istikimoji Nimfa'',"Arsilda Ponto karaliene"',Ólimpiada', "Heraklis" arijas. Orkestrą klausytojai išgirs II-je koncerto dalyje. Na, o pirmojoje A. Vivaldi arijos skambės atliekamos kartu su ilgamete scenos partnere pianiste Nijole Baranauskaite.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LNOBT solistės Julijos Stupnianek. rečitalis Viva Vivaldi T 2016-11-16 18:00 Vilniaus Rotušė 8.00 - 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:40
Vaikai nemokamai įleidžiami: iki 7m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (prie įėjimo reikės parodyti amžių įrodantį dokumentą).
Trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1 pertrauka.
Nuolaidos: -30% moksleiviams, senjorams bei žmonėms su negalia.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Julija Kalėdienė
Minties g. 8A – 22 Vilnius