Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Macdara Ó Seireadáin (klarnetas, Airija), Gintaras Januševičius (fortepijonas)

T 2017-06-28 20:00
Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda
5.80 - 10.80
Vasaros koncertų ciklas
Klaipėdos koncertų salės parko estrada

2017 m. birželio 28–liepos 26 d.

„Įsimylėjęs klarnetas“
Macdara Ó Seireadáin
(klarnetas, Airija)
Gintaras Januševičius (fortepijonas, Lietuva–Vokietija)

Programa: George Gershwin, Felix Mendelssohn, Frédéric Chopin, Gioacchino Rossini, Max Laurischkus, atlikėjų fantazijos airiškų ir angliškų šokių temomis

 

Viliojantys vasariškos muzikos vakarai birželio 28-ąją–liepos 26-ąją kvies apsilankyti Klaipėdos koncertų salės parko estradoje. Čia vyks gaivūs kaip pajūrio vėjo gūsis ir lengvi kaip smilgos prisilietimas Vasaros koncertų ciklo renginiai. Juose skambės vasariška muzika – ypatingo skonio desertas iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos kūrinių, kurį pateiks ryškiausi mūsų šalies ir užsienio meno meistrai.

„Įsimylėjęs klarnetas“ – taip patys atlikėjai įvardija savo programą, kurioje instrumentų dialogas nepaliaujamai alsuoja ne tik įelektrintomis klarneto išpažintimis ir švelniais jo klausimais, bet ir aistringais fortepijono atsakymais.

Macdara Ó Seireadáin 2010 m. laimėjo Airijos masonų jaunojo metų muziko konkursą  Jis yra didelis  kamerinės muzikos entuziastas. Atlikėjo solo girdime pianisto Barry Douglaso, kompozitorių Dario Marianelli, Michelio Legrando įrašuose. Klarnetininkas nuolat groja tarptautiniuose Europos orkestruose, 2013–2015 m. jis buvo Austrijos Erlo festivalio orkestro Tirolyje solo klarnetininkas.

Gintaras Januševičius išgarsėjo 2004 m., tapęs jauniausiu Monrealio tarptautinio konkurso finalininku. Jis debiutavo su orkestru būdamas 15 metų amžiaus. Atlikėjas grojo su daugiau nei 30 orkestrų, solines bei kamerines programas pristatė Lietuvos ir Vokietijos miestuose, taip pat Niujorke, Vašingtone, Hamamacu, Rio de Žaneire, Berlyne, Prahoje, Šendžene, Londone, Paryžiuje, Madride, Romoje, Vienoje, Barselonoje, Stokholme, Tel Avive, Varšuvoje, Budapešte, Dubline, Ciuriche, Kišiniove. 2017 m. liepą Klaipėdoje vyks jo įkurta vasaros fortepijono akademija „Klaipėda Piano Masters“.
Koncerto programoje vyraus amžinoji meilės tema. Nuostabūs klarneto ir fortepijono duetai – tai aistrų bei tragiškų konfliktų kupini opusai, kuriuos atlikėjai pripildys subtilių žmogiškų jausmų tonų.

 

Renginio nuoroda: http://www.koncertusale.lt/Renginiai/repertuaras

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Macdara Ó Seireadáin (klarnetas, Airija), Gintaras Januševičius (fortepijonas) T 2017-06-28 20:00 Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda 5.80 - 10.80
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: -
Nuolaidos:
-Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 % (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil.(į nuolaidos laukelį įvesti pirkus 6 kortelės skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Ikimokyklinio amžiaus vaikai į Vasaros koncertų ciklo koncertus įleidžiami nemokamai.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius