Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Maksim Galkin

A 2017-08-01 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
28.00 - 58.00
Maksim Galkin koncertas

Rugpjūčio 1 d. Palangos koncertų salėje pasirodys Rusijos humoristas Maksim Galkin. Soliniame TV laidų vedėjo ir dainininko vakare žiūrovų laukia netikėčiausios parodijos, geriausi TV projekto „Точь-в-точь“ numeriai, daugybė humoro ir muzikinių pasirodymų.

Maksim Galkin – vienas nedaugelio artistų, kurie savo koncertuose nesikartoja. Apie jį sakoma, jog jis taip elegantiškai ir meistriškai užvaldo žiūrovus, kad šie nepraranda  dėmesio nei sekundei. Parodijos ir dainos, aistringas humoras ir nuoširdūs pokalbiai – nuolat savo programą atnaujinančio Maksim Galkin pasirodymus priskirti vienam kuriam nors žanrui būtų per daug sudėtinga. Tačiau faktas, jog šiam artistui pasirodžius scenoje, publiką apima šventės nuotaika.

Rekordiškai greitai išpopuliarėjusio humoristo žiūrovams ypatingai pristatinėti nereikia – dažnai netgi sakoma, kad apie savo mylimo artisto gyvenimą ir pomėgius jie žino daugiau nei pats Maksim Galkin. Prieš du dešimtmečius profesionalaus humoristo karjerą pradėjęs Galkinas – šiandien vienas įtakingiausių Rusijos pramogų pasaulio veidų, kurio gyvenimą su scenos primadona Ala Pugačiova kasdien aprašo spauda.

Pats artistas sako, jog jam leidžiama parodijuoti bet kurį kultūros, politikos ar kitos srities asmenį. Ir kodėl gi ne – Maksim Galkin kuriamos parodijos tokios nekenksmingos, kad įsižeisti tiesiog nėra dėl ko. Be to, šis parodijų meistras visada „pataiko į dešimtuką“, išryškindamas savo herojų elgesio, balso ir mimikos ypatybes.

Humoro, juoko ir pozityvios energijos kupinas vakaras su Maksim Galkin – rupgjūčio 1 d. Palangos koncertų salėje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Maksim Galkin A 2017-08-01 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 28.00 - 58.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
info@bravoevents.lt
Įmonės kodas 302711794
PVM kodas LT100006600811