Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MANTAS - Akustinis žiemos koncertas.

T 2017-12-13 19:00
17.00 - 29.00
Akustiniai žiemos koncertai ir netikėta  Šv. Kalėdų dovana

Mantas  visus savo mielus ir brangius gerbėjus kviečia į akustinius žiemos  koncertus. „Įsivaizduokite  speiguotą žiemos vakarą  prie židinio, jaukiai įsisupus į minkštą pledą su  aviečių arbatos puodeliu rankose, gražia muzika ir mielu pokalbiu su bičiuliu. Tokį šiltą, jaukų, kai ir kūnas ir siela – visiškai atsipalaidavę. Štai tokios nuotaikos norėčiau savo akustiniuose žiemos  koncertuose“, – sako Mantas.

Koncertuose skambės gražiausių Manto dainų akustinės versijos, kurias jis sukūrė drauge su talentingu gitaristu Domu Bajorūnu.

Per pastaruosius metus dainininkas atrado labai artimą ir šiltą ryšį su žiūrovais. „Mano noras – ištrinti ribą tarp „ant scenos“ ir „salėje“, sugriauti barjerą  tarp dainininko ir žiūrovo.  „Aš noriu artimo santykio, kad žmonės jaustųsi,  lyg susitikę su senais draugais. Noriu, kad jie man papasakotų, kuo gyvena. O aš, savo ruožtu, papasakosiu, kuo gyvenu pats“, – sako jis.

Akustinių žiemos koncertų metu gerbėjų laukia staigmena – širdžiai mielų dainų albumas „Vienas saloje“.  Jame – 12 kūrinių. „Šiandien tu man graži“,  „Melagė“,  „Ryto durys“, „Drugeliai laisvi“ –  iš to paties pavadinimo muzikinio spektaklio, „Dangus tau dovanojo aukštį“ ir  „Kaukės stebuklas“ – iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Duok man jėgų“ iš filmo „Pakeliui“ ir kiti.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti