Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Mergina iš Ipanemos

S 2017-07-23 19:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
6.63 - 8.00
„Mergina iš Ipanemos“
Tarptautinis  ,,Minss Quartet“ (JAV, Lietuva)
Simona Minns (vokalas), Dorsey Minns ( trombonas)
Arnoldas Gurinavičius (klavišiniai), Saulius Astrauskas (perkusija)


Programoje:  Simonos ir Darsey Minns kompozicijos
Simona ir Dorsey Minns – muzikantų šeima, gyvenanti Bostone. Pora koncertuoja su judviejų vadovaujamu džiazo kvintetu „Minns Quartet“, kuriam abu aranžuoja ir kuria kompozicijas. Pora antri metai vykdo JAV ambasados remiamą projektą Lietuvoje „Jazz Education Seminar“.
S. Minns po džiazo vokalo bakalauro baigė ir šiuolaikinės kompozicijos bei prodiusavimo studijas Berklio muzikos koledže  Bostone, JAV.  Šiuo metu Simona vadovauja savo šiuolaikinio teatro kompanijai „Syntheater“, dėsto Berklio muzikos koledže vienoje iš programų bei koncertuoja su džiazo grupe. D. Minns šiais metais baigė studijas Berklio muzikos koledže , kuriame įgijo du – trombono atlikimo bei kompozicijos kino filmams bakalauro laipsnius. Dorsey aktyviai koncertuoja su įvairiomis grupėmis Bostone, dirba kaip įrašų sesijų trombonininkas bei vadovauja savo grupei „Jazz Ethics“. Nuo 2017 rudens pora planuoja  tęsti muzikinę karjerą Los Andžele, Kalifornijoje.
Saulius Astrauskas – vienas iš ryškiausių Lietuvos perkusininkų. Nuo 1988 m. jis yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro artistas, taip pat šiuolaikinės muzikos ansamblių ,,Saga Duo“ ir ,,Ex Tempore“ narys. S. Astrauskas grojo su žymiais užsienio kolektyvais, tokiais kaip Gidono Kremerio ,,Kremerata Baltica“, Chilingiriano styginiu kvartetu (Jungtinė Karalystė), vokaliniu ansambliu ,,Sing Circle“ (Didžioji Britanija), ,,European Lucero“ (Šveicarija, Didžioji Britanija, Prancūzija), Gavino Bryerso ansambliu (Didžioji Britanija), Lietuvos simfoniniais orkestrais. Atlikėjas  dalyvauja daugelyje šiuolaikinės bei džiazo muzikos tarptautinių festivalių, tokių kaip ,,Varšuvos ruduo“, ,,Festival Die“ (Prancūzija), ,,Angelica“ (Italija), ,,Pro Baltica“ (Lenkija), „Gaida“ ir kt. Jis bendradarbiauja su Lietuvos bei užsienio kompozitoriais, yra inspiravęs naujų kūrinių mušamiesiems bei kamerinės muzikos žanre.
Arnoldas Gurinavičius ¬– pirmasis kontrabosininkas, 1973 m. pelnęs  Herberto von Karajano fondo konkurse Vakarų Berlyne laureato vardą. Nuo tada ėmė groti Lietuvos kameriniame orkestre. Kontrabosininkas su paties suburtu kvartetu 1988 m. dalyvavo Birštono džiazo festivalyje, o jo sukurta kompozicija ,,Promenade“ buvo įtraukta į jubiliejinę festivalio kompaktinę plokštelę. 1991 m. įkūrė grupę ,,New Lithuanian trio“, su kuria grojo džiazo festivaliuose Danijoje, Ukrainoje, Lietuvoje. 1987 m. A. Gurinavičius pradėjo groti Lietuvos nacionaliniame simfoniniame orkestre, o nuo 1992 m. yra kontrabosų grupės koncertmeisteris. Atlikėjas kuria muziką dokumentiniams kino filmams bei spektakliams.
Užutrakio dvaro sodyba
Koncerto pradžia 19.00 val.

Renginio nuoroda: http://www.uzutrakiovakarai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Mergina iš Ipanemos S 2017-07-23 19:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 6.63 - 8.00
Svarbi informacija

Bilietai renginio vietoje brangs!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 20% studentams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
rimvydas@zebra.lt
Įmonės kodas 126092590