Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MINNS JAZZ QUINTET (JAVLietuva)

Š 2017-07-22 20:00
Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės , Klaipėda
Įvykęs renginys
Vasaros koncertų ciklas
Klaipėdos koncertų salės parko estrada

2017 m. birželio 28–liepos 26 d.

„Mergina is Ipanemos“
MINNS JAZZ QUINTET
(JAV–Lietuva):
Simona Minns (vokalas), Dorsey Minns (trombonas), Arnoldas Gurinavičius (klavišiniai), Viktoras Labanauskas  (kontrabosas), Saulius Astrauskas (mušamieji)

Programa: Richard Rodgers, Duke Ellington, Antonio Carlos Jobim, Dizzy Gillespie, George Gershwin ir kt.

Viliojantys vasariškos muzikos vakarai birželio 28-ąją–liepos 26-ąją kvies apsilankyti Klaipėdos koncertų salės parko estradoje. Čia vyks gaivūs kaip pajūrio vėjo gūsis ir lengvi kaip smilgos prisilietimas Vasaros koncertų ciklo renginiai. Juose skambės vasariška muzika – ypatingo skonio desertas iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos kūrinių, kurį pateiks ryškiausi mūsų šalies ir užsienio meno meistrai.

Tai dar vienas vasariškas liepos vakaras su nuostabiomis džiazo klasikos melodijomis, uždegančiais Lotynų Amerikos ritmais, kuriuos sukūrė žymūs pasaulio kompozitoriai. Šiai programai įgyvendinti į „Minns Jazz Quintet“ susibūrė JAV ir Lietuvos atlikėjai.
Tarp jų yra lietuvaitė Simona Minns, baigusi prestižinį Berklio muzikos koledžą Bostone. Mergina prieš porą metų gavo šiuolaikinės kompozicijos ir prodiusavimo studijų diplomą. Prieš išvykdama į JAV Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji studijavo džiazo vokalą. Studijas minėtame koledže ji pasirinko „dėl galimybės patirti džiazo kultūrą ten, kur ji gimė“.
Šiuo metu Simona aktyviai koncertuoja, aranžuoja šiuolaikinę muziką, rašo kūrinius orkestrams ir ansambliams, atlieka šiuolaikines operas, performansus, prodiusuoja popdainininkų albumus. Pernai ji atidarė savo interdisciplininių menų produkcijos kompaniją.

Kvintete trombonu gros ir jos vyras amerikietis Dorsey Minns. Jis taip pat studijuoja Berklio koledže dvi – trombono ir kompozicijos filmams – specialybes. Anksčiau jis mokėsi Džuliardo muzikos mokykloje Niujorke. Simona ir Dorsey Minns jau keletą kartų buvo atvykę koncertuoti į Lietuvą. Prieš metus Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijoje jie vedė džiazo seminarą.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MINNS JAZZ QUINTET (JAVLietuva) Š 2017-07-22 20:00 Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės , Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: -
Nuolaidos:
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 % (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
50 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil.(į nuolaidos laukelį įvesti pirkus 6 kortelės skaičius)
su Daily Card kortele 20% nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį
10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Ikimokyklinio amžiaus vaikai į Vasaros koncertų ciklo koncertus įleidžiami nemokamai.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius