Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Mumiy Troll

Š 2017-12-09 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
„Mumiy Troll“ koncertinis turas „Morskaya 20“

Rusijos roko klasikai „Mumiy Troll“ nauja koncertine programa „Morskaya 20“ gruodžio 9 d. „Compensos“ koncertų salėje paminės juos išgarsinusio debiutinio albumo 20-ies metų jubiliejų.


Nors nuo pirmojo studijinio albumo „Morskaya“ (rus. „Морская“) sėkmės praėjo jau du dešimtmečiai, tačiau jo dainos iki šiol yra itin mylimos gerbėjų. 1997 m. Iljai Lagutenko ir kompanijai teko dainas už savo lėšas įrašyti Londone, mat Rusijos įrašų kompanijos jų kūrybą pavadino „ne formatu“. Dienos šviesą išvydusi „Morskaya“ naujam gyvenimui prikėlė rusišką roką ir tapo šio žanro klasika.

Populiariausios albumo dainas „Katino katinas“ („Кот кота“), „Vladivostokas 2000“ („Владивосток 2000“), „Pabėk “ („Утекай“) karaliavo radijo stočių topuose, o vaikystės draugų kompanija iš Vladivostoko tapo šalies roko scenos pažibomis. Kritikų išliaupsinta „Morskaya“ tuo metu tapo perkamiausiu šalyje albumu ir vis dar yra populiariausias grupės studijinis darbas. „Išleisti studijinį albumą buvo mano ilgai brandinta vaikystės svajonė. Apie tai galvojau jau būdamas 11 m., kai įkūriau savo pirmąją grupę“, – pasakojo I. Lagutenko.

Į sėkmę rokerius atvedusio albumo jubiliejų „Mumiy Troll“ pažymi nauju koncertiniu turu „Morskaya 20“, į kurį įtraukė ir Lietuvą. Vieninteliame koncerte Vilniuje naujais nuskambės geriausi debiutinio albumo kūriniai, tačiau I. Lagutenko žada ir dar negirdėtų premjerų.

"Po koncerto visi dalyviai kviečiami pratęsti linksmybes didžiausiame rusiškame naktiniame klube METELICA, įsikūrusiame adresu Vokiečių g. 2, Vilnius. Su koncerto bilietais įėjimas į naktinį klubą JUMS visą naktį NEMOKAMAS."
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Mumiy Troll Š 2017-12-09 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Įmonės kodas 302711794
PVM kodas LT100006600811