Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Mūsų legenda STASYS POVILAITIS

S 2017-02-05 17:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
18.00 - 35.00
Mūsų legenda – Stasys Povilaitis

Maestro dainas atlieka Lietuvos žvaigždės

2017 metų sausio viduryje maestro Stasys Povilaitis būtų šventęs savo septyniasdešimtąjį gimtadienį. Deja, sulaukti šio garbaus jubiliejaus vienam garsiausių visų laikų LIetuvos estrados dainininkų nebuvo lemta. Ir nors prieš metus jį pasiglemžė sunki liga, tačiau daugybės gerbėjų širdyse jis išliks amžinai gyvas ir be galo artimas: mūsų legenda – Stasys Povilaitis.

Vasario 4 d. Kauno “Žalgirio” arenoje ir 5 d. Klaipėdoje “Švyturio” arenoje įvyks iškilmingi koncertai “Mūsų legenda – Stasys Povilaitis”. Mintis šventiškai koncertais paminėti S.Povilaičio gimtadienį kilo maestro šeimai: žmonai Birutei ir dukrai Agnei. Abi moterys žada koncertus stebėti drauge su gausiais S.Povilaičio gerbėjais.

Septyniasdešimtąjį maestro gimtadienį minėsime pakiliai: su garsiausiomis jo dainomis, ir puikiais atlikėjais. Šiltai, jaukiai ir džiaugsmingai. Taip, kaip būtų šventęs pats Stasys, jei tik būtų lemta.

Koncerte “Mūsų legenda- Stasys Povilaitis” garsiausias maestro dainas atliks Edmundas Kučinskas ir kiti bendražygiai iš ansamblio “Nerija”: Vitalijus Pauliukas, Simonas Donskovas, Antanas Čapas, Birutė Petrikytė, Laima Žemaitytė, Nijolė Tallat-Kelpšaitė. Taip pat  - Karina Krysko, kuriai teko dainuoti su maestro duetu ir Povilas Meškėla.

Skambės nemirtingos dainos, kurios tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Per daugelį sėkmingų metų scenoje S.Povilaitis užaugino tiek visuotinai populiarių dainų, kad klasika tapusius kūrinius drąsiai galima dainuoti porą valandų.  Ir jauni, ir seni mintinai žino: „Švieski man vėl“, „Dar širdyje ne sutema“, „Sudeginti tiltai“, „Laimės vainikas“ ir kitas gražiausias dainas.

S. Povilaitis 1947 metais gimė Kaune, 1961 metais jis persikėlė į Palangą. Lietuvos popscenos legenda pirmąkart į žymiąją Palangos estradą užkopė dar besimokydamas mokykloje. Kiek vėliau buvo pastebėtas talentų ieškančio kompozitoriaus Miko Vaitkevičiaus ir pakviestas dainuoti grupėje „Ritmas”. Vėliau mažajai scenai tapus per ankšta S. Povilaitis pradėjo koncertuoti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Nemuno žiburių” ansambliu, o vėliau ir su „Nerijos” bei M. Suraučiaus ansambliais. Netrukus tapo gerai žinomu visoje šalyje ir iki pat gyvenimo pabaigos tęsė itin sėkmingą solo karjerą. Per daugybę metų S. Povilaitis surengė keliolika tūkstančių koncertų ir išleido daugiau  nei 20 albumų. 


ATLIKĖJAI

EDMUNDAS KUČINSKAS,
VITALIJUS PAULIUKAS,
SIMONAS DONSKOVAS,
ANTANAS ČAPAS
BIRUTĖ PETRIKYTĖ,
LAIMA ŽEMAITYTĖ,
NIJOLĖ TALLAT-KELPŠAITĖ
KARINA KRYSKO-SKAMBINĖ
POVILAS MEŠKĖLA
VILNIAUS SINFONIETTA“
VYTAUTAS LUKOČIUS.

Pirmieji 500 bilietų tik po 18EUR iki 2016-12-31
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Mūsų legenda STASYS POVILAITIS S 2017-02-05 17:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 18.00 - 35.00
Svarbi informacija

"Ramirent“ klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2017 01 15 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

Pirmieji 500 bilietų tik po 18EUR iki 2016-12-31

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva