Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MUZIKANTO (IŠ)GYVENIMO SIMFONIJA. Dominykas Vaitiekūnas ir Mikroorkéstra | Vilnius

T 2017-06-14 19:00
Vaidilos teatras, Vilnius
9.00 - 18.00
Birželio 14 d., trečiadienį, 19 val.
Vilniaus „Vaidilos“ teatre

MUZIKANTO (IŠ)GYVENIMO SIMFONIJA


Aktorius, televizijos laidų vedėjas bei grupės „Liūdni slibinai“ narys Dominykas Vaitiekūnas kartu su styginių ansambliu „Mikroorkéstra“ (meno vadovas Martynas Levickis) pristato teatralizuotą, lengvos satyros prieskoniu pagardintą koncertą „Muzikanto (iš)gyvenimo simfonija“.

Jeigu klausantis klasikinės muzikos Jums kyla klausimai: „Kaip tampama orkestro muzikantu ir kaip susiklosto žmogaus likimas juo netapus?“, „Kas yra pirmas smuikas. Kuo jis skiriasi nuo alto?“, „Kodėl neplojama tarp kūrinių dalių?“...  O muzikai nutilus: „Ką muzikantai veikia po koncerto?“, „Kiek orkestro nariai uždirba ir ką galima iš tos algos nusipirkti?“.... - į visus šiuos muzikinius ir gyvenimiškus klausimus, pasitelkę W.A.Mozarto 29-ąją simfoniją, padės atsakyti Dominykas Vaitiekūnas ir veržlus bei jaunatviškas „Mikroorkéstra“.

Sužinoję kas yra allegro, andante, menuetas ir finalas negalėsite sulaikyti šypsenos ir atviro smalsumo, įsijautę į graudžiai juokingas istorijas iš tikro gyvenimo, kuriame muzikantas kažkokiu mistiniu būdu vis dėlto pajėgia išgyventi. Akivaizdu, kad po šio koncerto klasikinės muzikos vakarai niekada nebebus tokie, kaip anksčiau.

PROGRAMA
Wolfgang Amadeus Mozart (1756–1791)
Simfonija Nr. 29, A-dur, KV 201
I. Allegro moderato
II. Andante
III. Menuetto: Allegretto - Trio
IV. Allegro con spirito


Aktorius Dominykas Vaitiekūnas 2006 m. baigęs Panevėžio J. Balčikonio gimnaziją įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, aktoriaus specialybę. Mokėsi pas aktorius: Vladą Bagdoną, Saulių Bareikį bei režisierius Cezarį Graužinį ir Agnių Jankevičių. 2010 m. baigė bakalauro, o 2012m. magistro studijas.
Dominykas visuomenėje yra žinomas, kaip grupės "Liūdni slibinai" narys ir televizijos laidos "Lietuvos tūkstantmečio vaikai" vedėjas. Kartu su grupe "Liūdni slibinai" Dominykas yra pelnęs ne vieną apdovanojimą ir parengęs kelias muzikines programas skirtas moksleiviams, paremtas Lietuvos poetų tekstais.

„Mikroorkéstra“ – Martyno Levickio iniciatyva 2015 metais suburtas styginių ansamblis, pasirodymams buriantis gabius jaunuosius Lietuvos muzikos talentus. Kolektyvo nariai yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventai, daugelio tarptautinių konkursų laureatai bei meistriškumo kursų dalyviai, kaip kamerinės bei simfoninės muzikos atlikėjai pasirodantys įvairių ansamblių bei orkestrų, tokių kaip: „Kremerata Baltica“ (vadovas G. Kremer), „Baltic Youth Philharmonic“ (dirigentas K. Järvi) ir kt. sudėtyse.

Koncertą remia LIETUVOS KULTŪROS TARYBA
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MUZIKANTO (IŠ)GYVENIMO SIMFONIJA. Dominykas Vaitiekūnas ir Mikroorkéstra | Vilnius T 2017-06-14 19:00 Vaidilos teatras, Vilnius 9.00 - 18.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
accoAkademija VšĮ
accoAkademija VšĮ
Odminių g. 10-9 01122 Vilnius
info@accoakademija.lt
Įmonės kodas 302617117