Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Mylinčios muzikos vakaras - ''ŠIRDIES KELIONĖ''

T 2018-02-14 19:00
Laisvalaikio namai NAUTILUS, Kaunas
12.00 - 25.00
ROMANTIŠKIAUSIAS ŠV.VALENTINO DIENOS KONCERTAS!!!
Mylinčios muzikos vakaras - "ŠIRDIES KELIONĖ" vasario 14 d. 19 val. Nautilus laisvalaikio namuose, KAUNE!

Pagaliau, po pertraukos ir vėl galime pasidžiaugti ryškios bei įvairiapusiškos menininkės, dainininkės Andrės Amiyos Pabarčiūtės kuriamu nauju muzikiniu projektu: Mylinti muzika: "Širdies kelionė"!   Spalio mėnesį Vilniuje įvykęs koncertas maloniai nustebino žiūrovus šiluma ir nuoširdumu.  Jaukus, ramus ir meilę žadinantis vakaras nepaliko abejingų. Po koncerto į jį atvykusios poros švytėjo laime, spinduliavo tarsi iš naujo atgimusiais jausmais. Nuostabu, kad šis koncertas Kaune įvyks būtent per šv. Valentino dieną ir daugybei mylinčių širdžių atneš vilties ir šviesaus džiugesio.

Po tūkstančius žiūrovų sutraukusio patyriminio šou "The Goddess", Lietuvos muzikos mylėtojams Andrė Amiya siūlo naują garsų, teigiamų emocijų ir sielą paliečiančių patyrimų šventę. Tik šį sykį, tai - subtilus, kamerinis, jaukus muzikinis pasikalbėjimas apie įvairiausias meilės spalvas muzikos garsais. Iš širdies į širdį. Projektą Mylinti muzika "Širdies kelionė" Andrė Amiya kuria drauge su talentingais, žymiais muzikantais pianistu Vyčiu Smolskumi ir smuikininke Agne Doveikaite.

Andrę Amiya Pabarčiūtę žinome ne tik kaip džiazo dainininkę, kompozitorę, šiuolaikinės akademinės, meditacinės muzikos, teatro ir šokio performansų kūrėją. Jos veikla aprėpia daug daugiau. Ji nuolat bendradarbiauja ne tik su žymiais pasaulyje menininkais, bet ir dvasiniais mokytojais, lektoriais, mokslininkais. Ji yra jau daugiau nei 10 metų sėkmingai veikiančio asmeninio augimo mokymų centro "SoulACTION" bendraįkūrėja, mokymų programų moterims ir poroms autorė. Andrės parašytos abi knygos tapo bestseleriais. Jos gyvenimo praktika ir filosofija atsispindi ir jos muzikoje. Andrė Amiya sako: " Muzika, kaip ir pats žmogus, gali būti chaotiška, o gali būti ir mylinti. Kai muzika myli, ji suteikia jausmus, patyrimus, suvokimus, kurie užpildo šviesa, prasme ir švelnumu mūsų širdis"

Andrė Amiya kviečia jaukiai praleisti vakarą jautrios muzikos glėbyje. Kiekviena šiame koncerte skambėsianti daina pasakoja atskirą istoriją. Šį sykį, apie meilę: kartais labai atpažįstamą, giliai paliečiančią, o kartais niekur negirdėtą, stebinančią ir skatinančią svajoti. Meilė, tai…. plačiausia spalvų, jausmų, išgyvenimų paletė. Visi jos ieškome. Kartais norime joje rasti ramybę, saugumą, o kartais ugnį, aistrą ar laisvę.

Projekto autorė, dainininkė, kompozitorė Andrė Amiya Pabarčiūtė sako: "Norime pasidalinti tyrumu, grožiu, tikru nesuvaidintu jausmu. Šiais laikais tarp sintetinio triukšmo, ryškių reklamų, rėkiančių pop grimasų pasimeta darnus paprastumas, nuoširdus garsas, tylos akimirka ir buvimo kartu pilnatvė. Šiame koncerte kursime būtent tai."

Džiazo dainininkė Andrė Amiya Pabarčiūtė kartu su muzikantais Vyčiu Smolskumi bei Agne Doveikaite, atliks ne tik originalias Andrės Amiyos kompozicijas, bet ir visiems gerai žinomas džiazo bei populiariosios muzikos dainas. Vakaras žada daug gyvo bendravimo, spontaniškai gimstančių muzikos improvizacijų ir romantikos.

INFORMACIJA IR BILIETAI
Data:  VASARIO 14 D. (trečiadienis)
Pradžia: 19 val.
Trukmė: 1,5 val.
Vieta:  NOUTILUS LAISVALAKIO NAMAI,  Savanorių pr. 124, Kaunas

Bilieto kaina: 12-25 Eur
Bilietus parduoda BILIETAI LT. Daugiau informacijos svetainėje:
Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

STRAIPSNIAI:
*Muzikos poveikis žmogui: gydo ir harmonizuoja (Delfi, 2017-10-17 d.):
https://www.delfi.lt/gyvenimas/psichologija/muzikos-poveikis-zmogui-gydo-ir-harmonizuoja.d?id=76079391#cxrecs_s

*Muzikos poveikis žmogui: gydymas ir harmonija (LTLIFE.LT, 2017-10-17 d.):
http://www.ltlife.lt/news/5132/19/Muzikos-poveikis-zmogui-gydymas-ir-harmonija

*Koncerte Mylinti muzika „Širdies kelionė“ daug meilės ir klausytojų daina (LTLIFE.LT, 2017-10-20 d.): http://www.ltlife.lt/news/5149/17/Koncerte-Mylinti-muzika-sirdies-kelione-daug-meiles-ir-klausytoju-daina

Laukiame koncerte!

www.soulaction.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Mylinčios muzikos vakaras - ''ŠIRDIES KELIONĖ'' T 2018-02-14 19:00 Laisvalaikio namai NAUTILUS, Kaunas 12.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Savanorių pr. 124 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Art&Social Projects, VšĮ
Art&Social Projects, VšĮ
V. Krėvės pr. 29-2 Kaunas
Įmonės kodas 1302760421