Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naktis Rotušėje su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO

Š 2017-06-10 23:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius
8.50 - 16.00
Patirkite unikalią naktinio Vilniaus atmosferą pačioje miesto širdyje - nauju, neformaliu rakursu birželio 10-osios naktį atsiveriančioje Rotušėje. Jos rezidentai, Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO ir meno vadovas Gediminas Gelgotas kviečia susitikti betarpiško koncerto formate, bei pasimėgauti išskirtiniu koncertu “lounge’inėje” aplinkoje. NIKO kaip kolektyvas vertinamas dėl savo artistinio bruožo, gebėjimo bendrauti su įvairių skonių ir amžiaus publikomis, kardinaliai transformuos šią vilniečiams puikiai pažįstamą erdvę.

Pagrindinė salė taps erdvė su scena per vidurį, aplink kurią bus galima laisvai vaikščioti, bendrauti ir nerūpestingai mėgautis išskirtine atmosfera. Koncerte derės skoninga, specialiai šiam vakarui priderinta šiuolaikinės klasikinės muzikos programa. Girdėsite tokių korifėjų kaip Phillip’o Glass’o kūrinius, kartu su pasaulyje jau pripažinto lietuvių kompozitoriaus Gedimino Gelgoto muzika, bei ką tik naujausią savo albumą pristačiusio violončelininko, NIKO nario, Justo Kulikausko (“The Amazing Cello”) kūryba.

Visi šie ingredientai susijungę į visumą, nepaliks nė vieno abejingo. Kviečiame visus patirti netikėtą muziką, netikėtu metu, netikėtoje vietoje, nes tai išties bus ypatinga.

Daugiau informacijos:
www.nicomusic.eu
www.facebook.com/NaujuIdejuKamerinisOrkestras
www.vilniausrotuse.lt
www.facebook.com/rotusevilniaus
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naktis Rotušėje su Naujų idėjų kameriniu orkestru NIKO Š 2017-06-10 23:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 8.50 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 22:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Cenzas:
nuo 14 metų
Trukmė: 70 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Kultūros horizontai,Všį
Laisvės al. 47a-6 Kaunas
info@kulturoshorizontai.lt
Įmonės kodas 300663774