Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujieji Vilniaus veidai

T 2017-03-08 18:00
Koncertų salė Saulė, Šiauliai
6.00 - 15.00
Kovo 8 d., trečiadienį, 18 val., SAULĖS koncertų salėje Šiauliuose Valstybinis choras „Vilnius“ pristato nuotaikingą koncertinę programą NAUJIEJI VILNIAUS VEIDAI. Moters dienos proga choro muzikos stereotipams iššūkį metantis kolektyvas klausytojus kviečia pasiklausyti naujo choro skambesio bei naujai atgimusių populiarių dainų.

Koncerto programa primins pašėlusį spalvų ir emocijų ekspresą, kurio lekiančiuose kupė – nuo Billy Joel iki Marijaus Mikutavičiaus, ONE REPUBLIC iki grupės STUDIJA repertuaro. Šalia Lotynų Amerikos  ritmais alsuojančių melodijų netikėtai suskambės ir lietuvių estrados klasika tapusios Benjamino Gorbulskio, Jono Mašanausko, Teisučio Makačino dainos.

Valstybinis choras VILNIUS – vienas brandžiausių ir pajėgiausių chorų Lietuvoje. Inovatyvus,  lankstus, kūrybiškas, aukšto meninio lygio bei vienas ryškiausių šių dienų Lietuvos koncertinių kolektyvų, išugdęs daugybę talentingų profesionalių dainininkų ir parengęs keliasdešimt programų. Garsus Lietuvos choro dirigentas ir pedagogas Artūras Dambrauskas valstybiniame chore VILNIUS dirba nuo 2010 m., 2015-aisiais tapo šio choro vyriausiuoju dirigentu. Tai charizmatiškasis Maestro, kuris chorą mato kitaip, nuolat ieško naujų choro spalvų, o kūrybinę choro strategiją projektuoja įvairiomis kryptimis.

Koncertas „Naujieji Vilniaus veidai“  kovo 8 d., trečiadienį, SAULĖS koncertų salėje Šiauliuose.

Renginio nuoroda: http://www.chorasvilnius.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujieji Vilniaus veidai T 2017-03-08 18:00 Koncertų salė Saulė, Šiauliai 6.00 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
*netaikoma 6 EUR vertės vietoms

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Tilžės g. 140 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Valstybinis choras Vilnius, KĮ
Skroblų g. 19 Vilnius
vadyba@chorasvilnius.lt
Įmonės kodas 302484147
PVM kodas -