Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

NAUJŲJŲ BELAUKIANT

Š 2016-12-31 16:00
Evangelikų liuteronų bažnyčia, Vilnius
16.30 - 18.00
Gruodžio 31 d. choras „Vilnius“ kviečia į jaukų ir šventišką koncertą „Naujųjų belaukiant“, kurio programoje – ir kalėdinės dainos, ir gražiausios operų arijos, ir populiarūs, džiugia ir pakilia nuotaika alsuojantys vokaliniai kūriniai.
Pačioje Vilniaus miesto širdyje – Evangelikų liuteronų bažnyčioje – vyksiantį koncertą papuoš kylančios operos žvaigždutės – solistai Lina Dambrauskaitė, Laimonas Bendaravičius, Maksimas Pogrebniakas. Šventinį vakarą ves charizmatiškasis aktorius Vytautas Rumšas.
Tradiciškai kartu pasitikti Naujuosius kviečiantis choras „Vilnius“ – vienas brandžiausių ir pajėgiausių chorų Lietuvoje. Kolektyvo vyriausiasis dirigentas – nuolat naujų choro spalvų ir netikėtų sąskambių ieškantis Artūras Dambrauskas, jo mosto vedami kartu su jaunaisiais solistais ir šventiška muzika palydėsime senuosius metus.

Naujametinis koncertas „Naujųjų belaukiant“  – gruodžio 31 d. 16 ir 19.30 val. Vilniaus Evangelikų liuteronų bažnyčioje (Vokiečių g. 24)
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
NAUJŲJŲ BELAUKIANT Š 2016-12-31 16:00 Evangelikų liuteronų bažnyčia, Vilnius 16.30 - 18.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renignio
Renginio trukmė: 1val. 15min.
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pertraukos:
nėra.
Nuolaidos:
- 10% moksleiviams, studentams, senjorams;
- 15% su Laisvalaikio kortele (5 nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius).

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vokiečių gatvė 20 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Valstybinis choras Vilnius, KĮ
Skroblų g. 19 Vilnius