Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Neatpažintus M. K. Čiurlionio ciklus skambina pianistas JURGIS KARNAVIČIUS

K 2016-11-10 19:00
PIANO.LT koncertinė erdvė
5.50 - 10.00
Lapkričio 10 d. 19 val. „Piano LT“ koncertų salėje „Čiurlionis kitaip“
JURGIS KARNAVIČIUS (fortepijonas)
 
Koncerte skambės Rimanto Janeliausko savitai sugrupuotų neatpažintų M. K. Čiurlionio kūrinių ciklai fortepijonui, atliekami tarprespublikinio M. K. Čiurlionio I premijos laureato, vieno žymiausių Lietuvos pianistų Jurgio Karnavičiaus.

JURGIS KARNAVIČIUS gimė Vilniuje, žinomų muzikų šeimoje. Būsimąją artisto kūrybinę asmenybę formavo pedagogai Edmundas Gedgaudas (M.K.Čiurlionio nacionalinėje menų mokykloje), pianisto tėvas prof. Jurgis Karnavičius (Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje), prof. Levas Naumovas (Maskvos P.Čaikovskio konservatorijos asistentūroje-stažuotėje).
J.Karnavičius pelnė apdovanojimus tarprespublikiniame M.K.Čiurlionio konkurse Vilniuje (1978, I premija) ir tarptautiniuose konkursuose Vokietijoje, Austrijoje, JAV, Italijoje. Jo repertuare – įvairiausių stilių fortepijoninė muzika; pagrindinis dėmesys skiriamas Mozarto, Beethoveno, Schuberto, Schumanno, Liszto, Brahmso, prancūzų autorių kūrybai. Pianistas skambina solo, su įvairiais orkestrais, aktyviai bendradarbiauja su įvairiais kameriniais kolektyvais, dalyvauja „Gaidos ansamblio“ programose, yra nuolatinis savo žmonos dainininkės Sigutės Stonytės koncertų partneris. Gastroliavo daugelyje Europos šalių, JAV, Kanadoje ir Korėjoje.
J.Karnavičius yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, išugdęs ne vieną tarptautinių konkursų laureatą, nuo 2011 metų vadovauja LMTA fortepijono katedrai. Pianistas dalyvauja įvairių tarptautinių konkursų vertinimo komisijų darbe, veda interpretacijos seminarus Lietuvoje bei master-classe užsienyje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Neatpažintus M. K. Čiurlionio ciklus skambina pianistas JURGIS KARNAVIČIUS K 2016-11-10 19:00 PIANO.LT koncertinė erdvė 5.50 - 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos:
- Studentams, moksleiviams, senjorams, žmonėms su negalia 10%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Trakų g. 9/1, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Klasika LT, VšĮ
Šeimyniškių 42-20 Vilnius