Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nes meilė stipri

Pn 2017-10-06 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
5.80 - 14.80
Šiuolaikinės muzikos festivalis „Permainų muzika”
2017 m. rugsėjo 7 d.– spalio 7 d.

„Nes meilė stipri“
Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“

Meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas
Petras Geniušas (fortepijonas)
Programa: David Lang,  Philip Glass, Gintaras Sodeika

_______________________

Harmoningi ir skambūs Vaclovo Augustino vadovaujamo choro „Jauna muzika“ balsai, hipnotizuojanti amerikiečių kompozitoriaus postminimalisto Davido Lango muzika bei maestro Petro Geniušo kalbinamo fortepijono garsų magija. Visa tai darniai susijungs koncertinėje programoje „Nes meilė stipri…“.
Garbingas festivalio svečias ir šios programos akcentas Davidas Langas – tai aistringas ir išradingas šiuolaikinės muzikos kūrėjas, nuolat plečiantis įprastus muzikos žanrų rėmus ir brėžiantis naujus horizontus. V. Augustinas pasakoja: „Pirmąkart apie D. Langą sužinojau po Paolo Sorrentino filmo „Didis grožis“. Jis iš tų kompozitorių, kurie išdrįsta naudoti labai mažai gaidų, bet atranda kažką, kas užburia, svaigina, lyg dvasinis narkotikas.“  Minėto filmo garso takelio puošmena kūrinys  “I lie”, kaip ir to paties režisieriaus filmo „Jaunystė“ fragmentas “Just”, suskambės šiame koncerte.
Fortepijono magas Petras Geniušas dėl savo išlavinto muzikinio skonio, technikos ir jautrumo garsui yra gerai žinomas ir vertinamas džiazo, klasikinės bei avangardinės muzikos scenose. Jis atliks D. Lango kūrinį „This was written by hand”. Pasak kompozitoriaus, „savo pirmą kompiuterį įsigijau 1993 m. ir nuo to laiko niekada daugiau nerašiau pieštuku. Bet man vis neduodavo ramybės klausimas – kaip/ar mano rašymo įrankiai veikia pačią kūrybą? Norėdamas atsakyti į savo klausimą, šį kūrinį parašiau ranka“.

P. Geniušas interpretuos ir kelis žymaus amerikiečių minimalisto  Philipo Glasso etiudus, kuriuos pernai grojo „Gaidos“ festivalio koncerte, dalyvaujant pačiam autoriui. Minimalizmo stilistika daro įtaką ir Gintaro Sodeikos kūrybai,  tą iliustruos jo fortepijoninis opusas „Petardos“.

D. Lango muzikos pristatymą vainikuos ištraukos iš kantatos „Mergaitė su degtukais (Pasijos)“, pelniusios autoriui Pulicerio premiją. Žurnalas „The New Yorker” įvertino ją kaip vieną originaliausių ir labiausiai jaudinančių pastarųjų metų kūrinių.


Susitikimas su kompozitoriumi Davidu Langu
S
palio 6 d., 17.30 val., Klaipėdos koncertų salės  I a. fojė
Moderuoja muzikologė Lina Navickaitė-Martinelli
Įėjimas į susitikimą nemokamas. 

Renginio nuoroda: http://www.koncertusale.lt/Renginiai/repertuaras

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Nes meilė stipri Pn 2017-10-06 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 5.80 - 14.80
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginio dieną nuolaidos netaikomos.

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
• 50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
• Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
• 20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams) (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius);
• 20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams) (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį);
• 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
Įmonės kodas 300101372