Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nikolay Baskov

Pn 2016-11-04 20:00
Švyturio arena
40.00 - 55.00

Nikolay Baskov

 

Po penkerių metų pertraukos Nikolajus Baskovas (Николай Басков) sugrįžta į Lietuvą su nauja grandiozine šou programa „Žaidimas“ („Игра“). Žymaus režisieriaus Aleksejaus Sečenovo režisuotą šou lakričio 2 d. bus galima išvysti Kaune, lapkričio 4 d. – Klaipėdoje.

Žiūrovų laukia analogų neturintis teatralizuotas pasirodymas – unikalios dekoracijos, išskirtiniai kostiumai, specialus kiekvieno numerio pastatymas, naujos dainos, pamėgti hitai ir pasaulinės klasikos šedevrai.

Apie Nikolajų Baskovą, unikalų tenorą, pasaulis išgirdo 2000-aisiais, kai gavęs Lenskio partiją operoje „Eugenijus Oneginas“ jis pasirodė Didžiojo Rusijos teatro scenoje. Dainininkas tapo jauniausiu pasaulio operos istorijoje solistu, kuriam kada nors buvo patikėta atlikti Lenskio partiją. Tais pačiais metais apie N. Baskovą išgirdo ir plačioji auditorija – muzikinis kūrinys „Pamiati Karuzo“ („Памяти Карузо“) atvėrė solistui kelią į Rusijos muzikos hitų topus, radiją ir televiziją. Sutikęs pasaulinio garso operos solistę Monserat Kabalje, N. Baskovas gavo progą ne tik pasirodyti kartu su ja scenoje – operos pasaulio primadona tapo jo mokytoja ir padėjo Nikolajui tobulinti vokalo techniką.

N. Baskovas – pirmasis Rusijos artistas, kuris sėkmingai atlieka ir operinio žanro, ir pop klasikos, ir estrados kūrinius. Arijos, romansai, liaudies dainos, užsienio autorių šlageriai, rusų kompozitorių pop dainos ir šiuolaikiniai hitai – N. Baskovo repertuaras neįtikėtinai platus. „Auksiniu Rusijos balsu“ vadinamo solisto tembras neretai lyginamas su gerai išlaikytu vynu, jis vertinamas ir kaip operos, ir kaip estrados dainininkas, o jo albumai parduodami milijoniniais tiražais. Iš viso N. Baskovas yra išleidęs 9 solinius albumus.

Įspūdingas Nikolajaus Baskovo šou „Žaidimas“ – lakričio 2 d. Kauno Sporto halėje, lapkričio 4 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Nikolay Baskov Pn 2016-11-04 20:00 Švyturio arena 40.00 - 55.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Ukmergės g. 223 Vilnius