Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Norvegiškų Kalėdų belaukiant

T 2017-12-20 18:00
Vilniaus paveikslų galerija, Vilnius
10.00 - 12.00
Gruodžio 20 d., trečidienis, 18 val.
Vilniaus paveikslų galerija (Didžioji g. 4)

„Norvegiškų Kalėdų belaukiant“
Iš ciklo „Gruodžio susitikimai“

Atlikėjai – DUO OKTAVA:
POVILAS SYRRIST-GELGOTA (altas)
TORIL SYRRIST-GELGOTA (violončelė)
 

Pirmąjame „Gruodžio susitikimų“ koncertų ciklo koncerte Vilniaus paveikslų galerijoje  – Norvegijoje gyventis ir kuriantis šeimyninis duetas DUO OKTAVA. Įkvėpti snieguotų viršukalnių ir pulsuojančių fiordų tėkmės muzikai kviečia klausytojus mintimis persikelti į Norvegiją ir paklūsti skandinaviškos muzikos akordams.  Koncerto programoje skambės norvegijos kompozitorių Edvardo Griego, Olės Bullo, Kjellio Marcusseno muzika bei norvegų kalėdinės liaudies melodijos.

Altininkas POVILAS SYRRIST-GELGOTA yra žymaus Oslo filharmonijos (Norvegija) orkestro artistas, aktyvus kamerinės muzikos atlikėjas bei alto ir violončelės ansamblio DUO OKTAVA narys, liaudies dainų atlikėjas bei aranžuotojas. Savo instrumentiniuose-vokaliniuose projektuose atlikėjas sėkmingai derina klasikinę, liaudies muziką bei šiuolaikinės muzikos kūrinius, grįstus įvairių tautų liaudies muzika. Kompozitoriai iš Lietuvos, Turkijos bei Norvegijos yra specialiai sukūrę ir jam dedikavę daugybę kūrinių. Didelį dėmesį atlikėjas skiria lietuviškos muzikos propagavimui Norvegijoje bei norvegiškos muzikos Lietuvoje. Lietuvos ambasada Norvegijoje už nuopelnus jį apdovanojo medaliu.

Violončelininkė TORIL SYRRIST-GELGOTA yra ansamblio DUO OKTAVA narė, kamerinės muzikos atlikėja, dalyvavusi daugelyje tarptautinių kamerinės muzikos festivalių („Manchester International Cellofestival“, „Ultima, Risør“, Pažaislio, „Vasara su M.K. Čiurlioniu“ ir daugelyje kitų). Atlikėja dalyvavo įrašant daugybę CD, iš kurių išsiskiria 2007 m. įgrotas CD „Pilgrimage“ su kūriniais altui ir violončelei. Tai buvo vienas pirmųjų tokio tipo albumų pasaulinėje rinkoje.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Norvegiškų Kalėdų belaukiant T 2017-12-20 18:00 Vilniaus paveikslų galerija, Vilnius 10.00 - 12.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės:  vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 2€ nuolaida studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji g. 4, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Cantus firmus, VšĮ
Taikos g. 132-25 Vilnius
Įmonės kodas 300535098