Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Nusipelnęs Gruzijos ansamblis SALKHINO (atšauktas)

T 2016-10-26 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys Nusipelnęs  Gruzijos  ansamblis SALKHINO neįvyks.

Bilietus galite grąžinti kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt pridėdami prašymą, pavedimo kopiją bei bilietų kopiją. 

Organizatorius atsiprašio už nepatogumus.


Gruzija garsėja užburiančiais skoniais, išskirtiniais kraštovaizdžiais, nuoširdžiais žmonėmis. Nepaisant įvairių karų bei okupacijos periodų, ši šalis sugebėjo išsaugoti unikalią kultūrą ir tradicijas, perduodamas iš kartos į kartą. Gruzinai didžiuojasi išlaikytu raštu, kalba, kuri beje, kaip ir lietuvių, yra viena seniausių pasaulyje.

Dar vienas Gruzijos turtas – polifoninė muzika, 2001 metais UNESCO komisijos pripažinta „nematerialiu pasaulio kultūrinio paveldo šedevru".

Būtent šį šedevrą savo širdyse ir lūpose į Vilnių atveža  Nusipelnęs Gruzijos dainų ir šokių ansamblis  “SALKHINO”, pavergęs klausytojus unikaliais sąskambiais, subrandintais laiko tėkmės, žmogiškų istorijų ir fantastiškų peizažų.Gruzijos istorija, nuostabiai perteikta šokiu ir daina, papildyta puikiais tautiniais kostiumais, paverčia šį šou neįtikėtinu Kaukazo kultūros triumfu scenoje.


“SALKHINO” ansamblio unikalumas - jog artistai ne tik puikiai šoka, išpildydami unikalius akrobatinius triukus, tačiau ir puikiai atlieka daugiabalses tradicines gruzinų liaudies dainas. Ansamblio pasirodyme išvysite ir išgirsite visų Gruzijos regionu liaudies dainas ir šokius.

Nusipelnęs Gruzijos dainų ir šokių  ansamblis “SALKHINO” buvo įkurtas 1993 metais ir pelnė daugybę apdovanojimų įvairiuose festivaliuose ir konkursuose. Jis koncertavo Prancūzijoje, Turkijoje, Australijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Olandijoje, Italijoje, Graikijoje ir daugelyje kitų šalių.

Ansamblio apdovanojimų kolekcija – įspūdinga. Tai „Grand Prix“ Festivaliuose Bulgarijoje, Italijoje, Olandijoje, Gruzijoje, Prancuzijoje, Turkijoje.
2010 metais Tarptautiniame Festivalyje “International Golden Folk Dance Competition“ ansamblis “Salkhino” pelnė patį aukščiausią apdovanojimą-Aukso medalį.

Menų vadovas: Nusipelnęs Gruzijos artistas Shalva Papilashvili
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Nusipelnęs Gruzijos ansamblis SALKHINO (atšauktas) T 2016-10-26 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.
Trukmė: 100 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos:
15.00 % - Senjorams (1 bil.)
10.00 % - Studentams (1 bil.)
25.00 % - Žmonėms su negalia (1 bil.)
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
MUZIKINIS KUPĖ, UAB
MUZIKINIS KUPĖ, UAB admin@kupe.lt
Įmonės kodas 124047810