Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Ona Kolobovaitė ir Justas Šervenikas

Pn 2016-10-14 18:00
Chodkevičių rūmai
6.60 - 9.00
M. K. Čiurlionio namai kartu su Lietuvos dailės muziejumi kviečia į koncertų ir kultūros vakarų ciklą „M. K. Čiurlionis ir jo miestai“. Rugsėjo – lapkričio mėnesiais Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) įvyks keturi koncertai, simboliškai apjungiantys keturias geografines Čiurlionio studijų ir veiklos erdves – Varšuvą (Lenkija), Leipcigą (Vokietija), Peterburgą (Rusija) ir Vilnių (Lietuva).

Spalio 14 d. 18 val. Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) lietuviškos vokalinės ir fortepijoninės muzikos programą atliks klausytojų mėgstama ir pasiilgta solistė Ona Kolobovaitė (sopranas) ir vis dažniau didžiosiose scenose koncertuojantis pianistas Justas Šervenikas. Šio vakaro koncerto programa – tai intriguojantis lietuviškos 20-ojo amžiaus dainos skerspjūvis.

Koncerto programoje išgirsite, Lietuvos didiko Mykolo Kleopo Oginskio dainas ir XX a. lietuvių kompozitorių kūrinius. M. K. Oginskis, kilęs iš Lietuvos kunigaikščių giminės, buvo aktyvus politinis veikėjas, diplomatas, populiarių polonezų, mazurkų ir kitų kūrinių autorius. Nors kompozicijos specialiai nesimokė, bet kūrė ir publikavo savo kūrybą visą gyvenimą. Tiltu tarp M. K. Oginskio ir XX amžiaus II pusės muzikos, be abejonės, taps Mikalojaus Konstantino Čiurlionio daina „Mikit, lankos“ ir Kazimiero Viktoro Banaičio „Vandens lelija“. Tarp vokalinių kūrinių įsiterps Stasio Vainiūno „Rauda“ fortepijonui bei M. K. Čiurlionio miniatiūros fortepijonui. Lietuviškos muzikos koncertą vainikuos Felikso Bajoro „Sakmių siuita“ – viena populiariausių ir originaliausių lietuviškų vokalinių kompozicijų. Šviesios lyrikos bei humoro kupina jos nuotaika išreiškiama įvairialypiu fortepijono skambesiu, o vokalo partijoje sutinkamos liaudiško dainavimo, kalbos intonacijomis taikliai charakterizuojami teksto niuansai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Ona Kolobovaitė ir Justas Šervenikas Pn 2016-10-14 18:00 Chodkevičių rūmai 6.60 - 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:45
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 1 val. 10min.
Pertraukos: -
Nuolaidos:
- Studentams, moksleiviams, senjorams bei žmonėms su negalia 30%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji g.4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Tytuvėnų festivalis, VšĮ
Savanorių g. 10 Tytuvėnai