Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Operos solistės Asmik Grigorian koncertas

S 2017-12-10 18:00
Vaidilos teatras, Vilnius
9.00 - 39.00
Operos solistė Asmik Grigorian ir pianistas Feliksas Fakrevskis

Programa bus paskelbta vėliau.


ASMIK GRIGORIAN

Iki vokalo studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dainavimas ne visuomet buvo svarbiausias prioritetas Asmik Grigorian (g. 1981) gyvenime, nes Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje ji mokėsi skambinti fortepijonu ir diriguoti chorui. Viskas pasikeitė 1999 metais, kai Asmik tapo savo mamos – operos solistės Irenos Milkevičiūtės – studente. Vėliau jos vokalo mokytojais buvo tėtis Gehamas Grigorianas, Vladimiras Prudnikovas, Badri Maisuradzė ir Mirella Freni.
Asmik buvo kviečiama į kelių dešimčių operų pastatymus Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra dviejų Auksinių scenos kryžių laureatė: 2005 metais šis apdovanojimas jai įteiktas už Violetos vaidmenį G. Verdi operoje „Traviata“ (tąkart Asmik buvo pripažinta geriausia metų debiutante), o 2010 metais – už Lovet vaidmenį S. Sondheimo miuzikle „Svynis Todas“.
Pernai gegužę Londone Asmik pelnė kol kas aukščiausią savo įvertinimą – tarptautinį operos prizą kaip geriausia jaunoji solistė.
Šįmet Londonas dainininkei padovanojo dar vieną svarbų pasiekimą: balandžio mėnesį ji pasirašė sutartį su garsiuoju „Covent Garden“ teatru, kurio scenoje dainuos Madam Baterflai ir Jenufą tų pačių pavadinimų G. Puccini ir L. Janáčeko operose.

FELIKSAS ZAKREVSKIS

Pirmą kartą prie klaviatūros prisilietęs vos penkerių, pianistas Feliksas Zakrevskis mokėsi Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, vėliau studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o koncertuoti pradėjo dar būdamas moksleivis – kaip Vladimiro Čekasino vadovaujamo džiazo ansamblio narys. Su šiuo kolektyvu dalyvavo festivaliuose Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Švedijoje ir Lietuvoje.
Bene didžiausia Felikso meilė muzikoje – džiazas. 1996 metais jis pelnė specialųjį prizą fortepijoninės džiazo improvizacijos konkurse Vilniuje. Jis yra Vytauto Labučio džiazo kvarteto ir ansamblio „4Tango“ narys, bet scenoje pasirodo ir kaip solistas bei koncertmeisteris.
Didelio pasisekimo sulaukusias programas jis yra parengęs su operos solistėmis Ieva Prudnikovaite ir Asmik Grigorian bei roko vokalistu Jeronimu Miliumi.

______________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

#klasika21amziuje

Renginio nuoroda: http://www.vaidilosklasika.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Operos solistės Asmik Grigorian koncertas S 2017-12-10 18:00 Vaidilos teatras, Vilnius 9.00 - 39.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 20 % moksleiviams, studentams, ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį)
- 10 % su “Nordea” banko kortele (į nuolaidos laukelį veskite pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % su “Nordea Gold” banko kortele (į nuolaidos laukelį veskite pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % nuolaida perkant 10 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Muzikinė erdvė''
Bitininkų g.6B-31 Vilnius
Įmonės kodas 304292868