Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Papildomas) TURIU SVAJONĘ

Š 2018-01-06 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
20.00 - 25.00
Sausio 6 d., šeštadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

I HAVE A DREAM
TURIU SVAJONĘ

DALIA RUKŠĖNAITĖ, vokalas
IEVA FILIPKAUSKAITĖ, vokalas
JAROSLAVAS CECHANOVIČIUS, gitara
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas

Programa
Improvizacijos pagal legendinės grupės „ABBA“ muziką.


„ABBA“ – vienas sėkmingiausių kolektyvų per visą populiariosios muzikos istoriją. Švedų ansambliui fortūna jau šypsojosi įrašius kūrinį „People Need Love“ (1972), tačiau tarptautinį populiarumą kvartetas iškovojo po pergalės „Eurovizijos“ dainų konkurse (1974), kur buvo pristatytas kūrinys „Waterloo“. Į Anglijos hitų parado aukštumas grupę pakėlė singlas „S.O.S“. Po jo sekė dainos „Mamma Mia“, „Dancing Queen“, „Money, Money, Money“, „Happy New Year“, „I Have A Dream“ ir daugybė kitų kompozicijų, kurios iki šiol prisimenamos visame pasaulyje.

Tad praėjusio amžiaus 8-ame dešimtmetyje „ABBA“ – vokalistė Agnetha Fältskog, vokalistas ir gitaristas Björnas Ulvaeusas, klavišininkas ir vokalistas Benny Anderssonas, vokalistė Anni-Frid Lyngstad – muzikos pasaulį tiesiog šturmavo įsibraudami į viso pasaulio geriausių kūrinių dešimtukus. Jie tapo pirmuoju kolektyvu, iškovojusiu lyderio pozicijas visų anglakalbių šalių geriausių dainų lentelėse, o praėjusio amžiaus aštuntas dešimtmetis buvo pradėtas vadinti „ABBA“ dešimtmečiu: kiekvienas kvarteto pasirodymas viešumoje tapdavo įvykiu, o naujas įrašas – hitu.

1982-ųjų rudenį, išleidę rinkinį „The First Ten Years“, muzikantai pažymėjo veiklos dešimtmetį, tačiau labai greitai, neatlaikę tarpusavio nesutarimų, išsiskirstė savo keliais. Grupė iširo, o jos nariai vėliau užsiėmė soline karjera.

2005-aisiais jų daina „Waterloo“ paskelbta geriausiu kūriniu, nuskambėjusiu per visą „Eurovizijos“ dainų konkurso istoriją. 2010-aisiais „ABBA“ buvo įtraukta į Rokenrolo šlovės muziejaus sąrašus (Rock and Roll Hall of Fame – muziejus Klivlende, JAV, įamžinantis didžiulę įtaką muzikos industrijai padariusių atlikėjų bei prodiuserių atminimą).

2016-ųjų vasarą muzikos gerbėjus pasiekė pritrenkianti žinia – viename privačiame vakarėlyje pasirodė visi keturi „ABBA“ nariai ir vėl kartu uždainavo. Tai buvo pirmas bendras pasirodymas po 30-ties metų pertraukos, bet, deja, ir paskutinis – gerbėjų liūdesiui, grupė, nuo savo triumfo pradžios visame pasaulyje pardavusi daugiau nei 380 mln. albumų, apie tolesnius bendrus koncertus nė negalvojo.

Tačiau nepakartojama „ABBA“ muzika inspiravo daugybę atlikėjų, kompozitorių ir kitų menininkų. Tad ir šiame koncerte atlikėjai pateiks savitas improvizacijas dviems balsams, gitarai ir fortepijonui pagal legendinės grupės muziką.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Papildomas) TURIU SVAJONĘ Š 2018-01-06 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 20.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606