Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Paris - Vilnius. Gaivilė Simaitytė (fortepijonas), Aistė Baliunytė (arfa)

Pr 2017-12-18 19:00
ORGANUM koncertų salė, Vilnius
Išankstinis pardavimas baigėsi
Paris - Vilnius
Gaivilė Simaitytė (fortepijonas), Aistė Baliunytė (arfa)


PROGRAMA
Idalis. Gaivilė Simaitytė (fortepijonas)
J, S. Bach - F. Busoni. Čakona d - moll
W. A. Mozart. 12 variacijų tema "Ah, vous-dires jai maman" C- dur
L. van Beethoven. 32 variacijos c- moll
PERTRAUKA
II dalis. Aistė Baliunytė (arfa)
G.F. Haendel. Siuita d - moll
C. Debussy. Arabesque Nr.1
G. Fauré. Romansas be žodžių Nr.3
E. Walter Küne. Fantazija operos "Eugenijus Oneginas" temomis C. Debussy. 2 Šokiai: "Danse sacrée", "Danse profane"

Pianistė Gaivilė Simaitytė baigė fortepijono atlikimo meno studijas Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, prof. Petro Geniušo klasėje. Stažavosi Paryžiaus Nacionalinėje Konservatorijoje ir baigė pomagistrines studijas Grazo menų universitete Austrijoje. Gaivilė yra nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatė: N. Rubinsteino -
Paryžiuje, „Pietro Argento“ - Giolia del Colle, Italijoje pelnė sidabro medalį. Taip pat įvairių festivalių dalyvė ( Aurora Chamber Music Festival Švedija, „Impresijos“ Lietuva, „Permainų muzika“ Lietuva).
Austrijoje tobulinosi groti vargonais ir senoviniais klavišiniais instrumentais, o 2017 metais Grazo menų universiteto buvo pakviesta dalyvauti projekte įrašant W. A. Mozart fortepijoninius kūrinius. Gaivilė Simaitytė yra nuolatinė įvairių meninių projektų dalyvė: kaip solistė ir kamerinių ansamblių narė koncertavo Lietuvoje, Švedijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Belgijoje.

Arfininkė Aistė Baliunytė garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. Baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, Aistė tęsė mokslus Aukštojoje muzikos mokykloje Paryžiuje, kurią 2014 m. baigė su pagyrimu bei solisto diplomu. Šiuo metu muzikė tęsia magistro studijas Nacionalinėje Paryžiaus muzikos konservatorijoje CNSMD de Paris. Arfininkė yra daugelio tarptautinių konkursų, tokių kaip Felix Godefroid, Concours français de la harpe, Martine Geliot “Jeunes Talents”, Szeged ir prestižinio USA Harp International Competition - prizinių vietų laimėtoja, laureatė, daugelio tarptautinių festivalių Lietuvoje, Europoje, Rusijoje, Amerikoje bei Kanadoje dalyvė. Aktyviai koncertuoja kaip solistė, kamerinės muzikos ansamblių, įvairių orkestrų, artistė Prancūzijoje, Lietuvoje ir užsienyje. Aistė kartu su Japonijos įrašų kompanija „ King International Inc.“ įrašė solinį kompaktinį diską ir tapo pirmąja bei vienintele Lietuvos arfininke, įrašiusia savo solinį albumą. Dar 2011 m. ji buvo apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės D. Grybauskaitės padėka už pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

Maloniai kviečiame!

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/1596494527060900/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Paris - Vilnius. Gaivilė Simaitytė (fortepijonas), Aistė Baliunytė (arfa) Pr 2017-12-18 19:00 ORGANUM koncertų salė, Vilnius
Išankstinis pardavimas baigėsi
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 4€ studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
J.Basanavičiaus g. 26, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
Įmonės kodas 123884954
PVM kodas LT238849515