Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Paskutiniai Brėmeno muzikantai

S 2017-04-30 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
11.00 - 18.00
Teatralizuotas koncertas suaugusiems Paskutiniai Brėmeno muzikantai


Tai laiko užgrūdintas ir visuomet laukiamas tikro garso koncertas. Vyrų džiaugsmui ir ponių laimei programoje sukauptos brandžiausios Keistuolių teatro dainos bei koncertiniai numeriai, tenkinantys įvairiausio plauko ir rango žiūrovų lūkesčius bei savimeilę. Koncerto pirmojoje dalyje skambės gražiausios dainos iš Keistuolių teatro spektaklių mažiesiems bei suaugusiems.

Antrojoje koncerto dalyje griaudės nemirštantys šlageriai iš amžinai gyvos grupės „Brėmeno muzikantai" gerklų. Tai 7-to, 8-to dešimtmečių pasaulinio roko šedevrų keistuoliškos versijos, kurių sausakimšose salėse susirenka klausytis ne tik jaunoji Keistuolių teatro žiūrovų karta. Taip pat Jums bus suteikta proga išgirsti dainas, nebesutilpusias į muzikinį spektaklį muzikin spektaklį „Paskutiniai Brėmeno muzikantai". Tai - tautinė Keistuolių invazija į kosmopolitinę žmonijos kultūrą, kiekvieno ausiai maloniomis užsienio grupių bei solistų atliekamų dainų melodijomis skambantis lietuviškas žodis, įamžintas ir išleistuose CD bei DVD „Paskutiniai Brėmeno muzikantai".

Koncerte dalyvauja Ilona Balsytė, Aidas Giniotis, Andrius Kaniava, Dalius Skamarakas, Aurimas Meliešius, Darius Auželis ir Sigitas Mickis.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Paskutiniai Brėmeno muzikantai S 2017-04-30 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 11.00 - 18.00
Svarbi informacija

u>Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos
Kovo 1 dieną bilietai brangs


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda
Įmonės kodas 303491461
PVM kodas LT100010307617