Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) Led Zeppelin in Jazz. Geriausių hitų atlikimas naujai.

T 2017-11-29 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
11.00 - 23.00
Pranešame, kad renginys Led Zeppelin in Jazz. Geriausių hitų atlikimas naujai. yra perkeliamas iš spalio 28 d. į lapkričio 29 d. 18 val.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 9 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Led Zeppelin in Jazz. Geriausių hitų atlikimas naujai.

Antono Rumyantsevo kvartetas Lietuvos publikai ne naujiena. Atlikėjai jau spėjo sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais „Nirvana in Jazz“ bei “Queen in Jazz”. Salsos, sambos, bossa novos, svingo sąskambiai, ritmų spalvų šėlsmas, nuostabi ekspresija ir aistringas atlikimas sužavėjo Lietuvos klausytojus.
Roko grupės kūriniai suskambėjo naujai ir originaliai ir, svarbiausia, ne prasčiau nei originalios versijos.

Laikydamiesi postulato “show must go on”, atlikėjai į Lietuvą grįžta su dar daugiau staigmenų ir visus
aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa “Led Zeppelin in Jazz”. Pasitelkę neįtikėtiną sambos, salsos, bossa novos, svingo ritmų ir spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis saves stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.

Naujas žvilgsnis į roko klasiką jau užkariavo ir kitų šalių muzikos mylėtojus, todėl atlikėjai neabejoja,
kad ir Vilniaus publika dar kartą liks sujaudinta bei sužavėta nauju “Led Zepppelin in Jazz” projektu. Atlikėjai neslepia, jog svetingumu bei geru skoniu pasižymėjusi Vilniaus publika ne tik masina sugrįžti, bet ir verčia dar labiau pasistengti. Anot jų, nesinori nuvilti naujųjų gerbėjų gretų.


Programoje geriausi visų laikų Led Zeppelin kūriniai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) Led Zeppelin in Jazz. Geriausių hitų atlikimas naujai. T 2017-11-29 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 11.00 - 23.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ruth&Paul,IĮ
A. Mickevičiaus 109 Vilnius
Įmonės kodas 302570952