Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PERONAS JAZZ FESTIVAL

K 2017-08-24 18:00
Travel bar PERONAS, Vilnius
7.00
RUGPJŪČIO 24d., KETVIRTADIENIS

BRAVE NOISES (19.00h)

Brave Noises – tai jaunų, novatoriškų ir veržlių atlikėjų komanda, kurianti muziką, kurios neįsprausi į vieno stiliaus rėmus. Jazz, Free Jazz, Folk, World Music ir net Alternative Rock stilių sintezė formuoja nestandartinį ir unikalų atlikėjų išreiškiamą muzikinį paveikslą, suteikiantį progą naujoms ir negirdėtoms skambesio patirtims. Ne mažiau priverčia suklusti ir universalūs bei energingi improvizatoriai, dėmesį prikaustantys savo profesionalumo ir išradingumo pliūpsniais per kiekvieną solo.

Nariai:
Mantvydas Pranulis - Compositions, keyboards.
Arminas Bižys -bari sax
Kazimieras Jušinskas - alto sax
Mindaugas Stumbras - guitar
Domas Snarskis - drums
Ernest Germanovič – bass

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UClbYUMflkLgVGPNuj4i_m1g
Facebook: https://www.facebook.com/BraveNoises/

MERCEDES FIGUERAS ENSEMBLE (20.30h)
Mercedes Figueras – saksofonistė, gimusi Buenos Airėse, Argentinoje, užaugusi arklių apsuptyje. Muzika buvo jos aistra nuo pat mažens, o groti saksofonu pradėjo būdama dvylikos metukų – nuo to laiko groti ji daugiau nebenustojo. Mokėsi Berklee muzikos konservatorijoje, Argentinoje. Įrašė ir išleido savo pirmąjį albumą „ELEFANTE“ būdama dvidešimt ketverių metų. Grodavo vietinėje scenoje, kol nutarė persikelti į Niujorką pristatyti savo albumą ir patirtį, jausti ir groti muziką, kurią myli. 2008 metais davė interviu dokumentiniame filme apie žymų džiazo atlikėją, saksofonininką, Gato Barbieri. Mercedes du metus nuolat grodavo Niujorko traukinių požemiuose su grupe „The Drummadics“. Kiek vėliau tapo didžiulės, nuostabios Niujorko grupės, įkurtos būgnininko Kenny Wollesen - „Himalayas“ - neatskiriama dalimi.
Po kiek laiko įkūrė savo grupę „The Black Butterflies“, su kuria netrukus įrašė albumą „1 de Mayo”.
Įstojo į vakarinį skyrių The Julliard School mokykloje ir įsitraukė į The Karl Berger’s improvizacinį orkestrą. Įrašė antrą albumą „Rainbows for Ramon” su savo grupe „ The Black Butterflies“. 2015 metais su šia grupe ir žymiuoju Gato Barbieri įrašė dar vieną albumą „Luisa“.
2016 metais Mercedes persikėlė į Ispaniją, kur mokosi iki dabar, ir šių metų balandį išleido savo paskutinį albumą „Luisa“.
Festivalyje Mercedes pasirodys su puikiu būgnininku iš Niujorko, Kenny Wollesen, bei jaunais ir perspektyviais lietuvos muzikantais – bosistu Aurelijumi Užameckiu bei gitaristu Mindaugu Stumbru.

Nariai:
Kenny Wollesen – drums
Mercedes Figueras – alto sax
Aurelijus Užameckis – double bass
Mindaugas Stumbras – guitar

Web: http://mercedesfigueras.com/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=_0Eqz9d5hjo


UŽUPISIANS (22.00h)
Tai - trys šviečiantys niujorkiečiai, įkvėpti Užupio žavesio. 2010 metų žiemą geri draugai, Kenny Wollesen ir Dalius Naujo, Vilniuje, dalyaudami Fluxus Ministerijos projekte, praleido čia visą savaitę. Ne vieną pastarosios savaitės dienų jie praleido Užupyje, kuris paliko didžiulį įspūdį būgninkui ir perkusionistui Kenny. Jis buvo toks sužavėtas Užupiu ir jo konstitucija, kad negalėjo nustot apie tai nei galvoti, nei kalbėti, kol sugalvojo susižavėjimą išreikšti suburdamas grupę, skleidžiančią šviesiausius jausmus, įkvėptus Vilniaus, Užupio, Draugų ir stebuklingos muzikos, taip sustabdant magišką laiką, kurio taip nesinorėjo paleisti iš rankų… Mintis apie šį kolektyvą Daliui ir Kenny užgimė dar būnant Vilniuje. Grįžę į Niujorką, savo įspūdžiais jie pasidalino su vibrofonistu, William Shore, kuris puikiai perprato jam perteikiamą Užupio dvasios jausmą ir tapo neatsiejama UŽUPISIANS dalimi. Pavadinimas sufleruoja, kad muzikantai, tam tikra – simboline – prasme, širdyje yra Užupio gyventojai, gyvenantys remdamiesi savita konstitucija.
UŽUPISIANS jau turėjo nemažai koncertų, surinkusių gausybę žmonių, įvairiuose Niujorko klubuose. Dabar šis Trio yra jau gerai žinomas tiek tarp Niujorko muzikantų, tiek kitur pasaulyje.
Nepaisant to, kad UŽUPISIANS yra instrumentalinė grupė, jie turi vieną kompoziciją, kurios metu yra deklamuojama Užupio Respublikos Konstitucija.
Tai magiškas sąstatas, apjungiantis du vibrofonus ir būgnus, kurių garsai veda toliau už šios Žemės kraštų, kaip kad Užupis veda už Vilniaus ribų ......

Nariai:
Kenny Wollesen – vibrofonas
William Shore – vibrofonas
Dalius Naujo – būgnai, elektronika


FLUT (23.30h)
Flut – tai grupė iš Vokietijos, eksperimentuojanti su laisvos improvizacijos konceptais bei originaliomis kompozicijomis, kurios keičiasi nuo vieno pasirodymo iki kito. Skiriamasis FLUT bruožas yra intensyvus ryšys tarp grupės ir auditorijos, kylantis iš stipraus ryšio grupės viduje. Trys vokiečių muzikantai – Christopher Kunz, Maximilian Breu and Isabel Rößler susibūrė į grupę 2015 metų pradžioje ir 2016 metais laimėjo BRUNO ROTHER JAZZ konkursą, tema „Music of Sun Ra“. Taip pat, jie bendradarbiavo su Muzikos Universiteto šiuolaikinės muzikos departamentu Nurenberge, dėl festivalio „Open Space Music“.
FLUT groja muziką, atliekamą klasikiniais instrumentais. Tarp daugelio savo veiklų, trio groja įvairiose pagrindžio vietose, skirtinguose meno renginiuose, džiazo klubuose, vietinėse radio laidose, labdaros pasirodymuose, skirtuose pabėgėliams homoseksualams.
2017 metų pirmoje pusėje, FLUT turavo Baltijos šalyse, Čekijoje ir Lenkijoje. Jie atliko 12 gyvų koncertų, kuriuos laiko mainų pradžia tarp muzikantų, įvairių menininkų, alternatyvios scenos, ir taip sukūrė pagrindą ateities projektams ir koncertams.

Nariai:
Christopher Kunz – tenor sax
Isabel Rößler – bosas 
Maximilian Breu – drums

Facebook: https://www.facebook.com/flut3
Youtube: https://www.facebook.com/flut3
Web: https://www.christopherkunz.net/flut
Bandcamp: https://flut.bandcamp.com/releases
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PERONAS JAZZ FESTIVAL K 2017-08-24 18:00 Travel bar PERONAS, Vilnius 7.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Geležinkelio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB DEKA LT
UAB DEKA LT
Sviliškių g. 5-4 Vilnius
Įmonės kodas 304030780
PVM kodas LT100009605617