Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PERONAS JAZZ FESTIVAL

Pn 2017-08-25 18:00
Travel bar PERONAS, Vilnius
9.00
RUGPJŪČIO 25d., PENKTADIENIS

TRIANGLE TRIO (19.00h)

TRIANGLE TRIO - tai trijų draugų – Kenny Wollesen, Sean Francis Conway ir Mildos Laužikaitės – spontaniškas proveržis, gimęs Las Vegase 2014-aisiais, susitikus prie miuziklo garso efektų kūrimo. Besikrapštinėdami prie didžiulio Wollesonic Laboratories savadarbių garso šaltinių arsenalo, kurio tėvas yra pats Kenny, jie galiausiai subūrė grupę, teoriškai turinčią groti tik trikampiu. Praktiškai grupė groja kuo tik nori, tik ne juo. Po ilgo nesimatymo, draugai susitinka vėl! Niujorko, San Diego ir Vilniaus kampuose sukauptos patirtys skambės vienoj erdvėj. Peronas Jazz festivalio metu įvyks trečias Triangle Trio koncertas. Kokiu kampu trikampis skambės šįkart – staigmena! Triangle Trio svarbu ne kuo grojama, o kaip!

Nariai:
Kenny Wollesen – visokie objektai
Milda Laužikaitė – visokie objektai
Sean Francis Conway – visokie objektai


VALTYS (20.30h)
Grupė valtys save apibūdina taip: Mashinarium impresarium articularum, ir prašo nieko daugiau nepridėti.
Nariai:
Elena Neniškytė – bosas
Mantas Augustaitis – būgnai
Rytis Koreniukas – sintezatoriaiWILL SHORE COMBUSTION ORCHESTRA (22.00)
Su Free Jazz dvasia ir vikrumu, COMBUSTION ORCHESTRA improvizuoja pilnai išvystytas aranžuotes realiuoju laiku. Sklandžiai judėdamas nuo kinematografiškos muzikos iki Punk, orkestras iš ritmiškų hitų išsivynios į tankų disonansinį pagrindą.
Naudodamas improvizuotą dirigavimo sistemą, kurią išvystė žymus kompozitorius, kornetistas ir dirigentas, Butch Morris, Will Shore ves spalvingą 9 improvizatorių gaują į neįsimenamos grupės ieškojimo spontaniškumą.

Nariai:
Kenny Wollesen - percussion
Liudas Mockūnas - baritone sax
Danielius Pancerovas – altosax
Kazimieras Jušinskas - soprano sax
Sean Francis Conway – trumpet
Jonathon Haffner- tenor sax
Will Graefe - guitar
Paulius Vaškas - guitar
Jeremy Gustin - drums
Aaron Keane - electric bass
Dalius Naujo - drums
William Shore – conduction
Mercedes Figueras – alto sax


DALIUS NAUJO & JUOZAS MILAŠIUS DUO (23.30h)

Dalius Naujokaitis – Naujo muzikinę karjerą pradėjo devintajame dešimtmetyje Vilniuje, kai grojo kartu su Juozu Milašiumi, Vladimiru Čekasinu, Petru Vyšniausku ir kitais bendraminčiais.1995-aisiais įsiveržė į Niujorko sceną, grodamas solo pasirodymus Jono Meko įsteigtame „Kino antologijos archyve“, dalyvaudamas įvairiuose projektuose (pavyzdžiui, „Now We Are Here Orchestra“), grodamas su tokiais grandais kaip Kenny Wolleson, Butch Morris, Joey Barron, Briggan Krauss, „Brazilian Girls”, Tim Keiper, Jonathon Haffner ir daugybe kitų.
Juozas Milašius - Gitaristas, kompozitorius ir įvairių performansų autorius, Lietuvos džiazo scenos enfant terrible. Turbūt nė vienas Lietuvos džiazo muzikantas savo muzika nekėlė tiek aistringų diskusijų kaip eksperimentatorius ir konceptualistas Juozas Milašius. Džiazo scenoje pasirodęs 1986 metais, jis pagarsėjo kaip bekompromisiškiausias Lietuvos džiazmenas; savo muzikoje jis išbandė ir totalųjį free, ir triukšmo galimybes, ir alternatyvius garso išgavimo būdus, provokuodamas tiek beatodairiškas simpatijas, tiek kategorišką opoziciją. Gitaros pavergtas, šio instrumento galimybes Juozas Milašius ištyrinėjo grodamas solo ir eksperimentuodamas įvairiuose projektuose su improvizacinės bei elektroninės muzikos kūrėjais ir garso menininkais.
Abu muzikantai kartu mokėsi ir kartu grojo jau devintame dešimtmetyje, ir kaip duetas po daugelio metų ir vėl susijungia Peronas Jazz Festivaliui! Negalim sulaukt!!!

Nariai:
Juozas Milašius – gitara, efektai
Dalius Naujokaitis – būgnai

Įrašai: https://www.pakartot.lt/album/musica-de-bailes-para-soldados
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=dDym0LS7u8g
https://www.youtube.com/watch?v=Kj6_I0TGgIY
LRT Mediateka: http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/31736
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PERONAS JAZZ FESTIVAL Pn 2017-08-25 18:00 Travel bar PERONAS, Vilnius 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Geležinkelio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB DEKA LT
UAB DEKA LT
Sviliškių g. 5-4 Vilnius
Įmonės kodas 304030780
PVM kodas LT100009605617