Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PERONAS JAZZ FESTIVAL

Š 2017-08-26 18:00
Travel bar PERONAS, Vilnius
9.00
RUGPJŪČIO 26d., ŠEŠTADIENIS

DŽIAZLAIF (19.00h)

Džiazlaif - tai sekstetas gimęs Lietuvos džiazo scenos užkulisiuose kai vienas iš narių paklausė kito: "gal pagrojam?", o kitas atsakė: "jo, davai". Nuo to laiko vaikinai aktyviai dalyvauja koncertėliuose ir skleidžia savo meilę muzikai.
Prieš susiburiant kolektyvo nariai buvo išsibarstę po visą Lietuvą, bet dėl didelio noro muzikuoti jie visi susibūrė vienam tikslui kaip protonai su elektronais.
Grupės nariai yra groję su tokiais Lietuvos džiazo scenos rykliais kaip Dainius, Tadas, Juozas, Valera, Andrius ir daugeliu kitų.

Nariai:
Arminas Bižys - saksofonai
Danielius Pancerovas - saksofonai
Aurelijus Užameckis - kontrabosas
Kazimieras Jušinskas - saksofonai
Paulius Vaškas – gitara
Ignas Kasikauskas – būgnai.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UClGkLU_yjZdJZZGcuVbWwTQ
Facebook: https://www.facebook.com/dziazlaif/
Soundcloud: https://soundcloud.com/dziazlaif


TRAFFIC TRIO (20.30)

Traffic Trio – tikri, bekompromisiai improvizatoriai, kurie balansuoja ant džiazo, free džiazo, roko ir punk roko ribų.
Štai ką rašo Jazzowy Alchemik savo recenzijoje apie Liudo Mockūno Eugenijaus Kanevičiaus ir Daliaus Naujokaičio vinilinę plokštelę „Kablys Live at 11:20“ , kuri buvo įrašyta pogrindiniame Vilniaus punk roko klube 11:20:
„...This is kicking and rolling in a great way, drawing a lot on metal, hard rock, punk, noise (some of those sax cries belong as much in noise as in free improv category). Energetic, groovy, exciting, electrifying (even if played acoustically for the most parts)....“

Nariai:
Liudas Mockūnas – saksofonai
Eugenijus Kanevičius – bosas, tūba
Dalius Naujokaitis – būgnai

Vimeo: https://vimeo.com/27076887

STAR ROVER (22.00h)
Star Rover – tai dviejų vyrukų iš Bruklino – būgninko, Jeremy Gustin, ir gitaristo, Will Graefe – duetas, kuris specializuojasi viliojančiame, masinančiame pastoralinio punk stiliuje.
Jeremy ir Will kartu groti pradėjo 2012 metais Niujorke, Bushwick rajone, kai kartu gyveno kukliame, bet erdviame ir šviesiame lofte, turinčiame sieną su dideliais langais, pro kuriuos stebėdavo kitoje gatvės pusėje išsikraunančius, ir jų dėmesį nuo klausomos bei analizuojamos muzikos atplešiančius, šiukšliavežius. Beanalizuodami įrašus tokių atlikėjų, kaip John Fahey, Sonny Sharrock, Lighting Bolt, Leadbelly ir kitus, jie atrado kitokią, savo, muziką, kuri dar turėjo būti sugrota ir išgirsta.
Po ilgų repeticijų, improvizavimo ir įrašinėjimo mėnesių, Will ir Jeremy, bendradarbiaudami su garso inžinieriumi ir prodiuseriu Cedar Appfel, pagaliau įrašė savo pirmą albumą „Western Winds Bitter Christians“.
Grupės Star Rover originalios kompozicijos naudojasi John Fahey gitaros grojimo pavyzdžiu, kaip tarpgalaktinių tyrinėjimų tašku.
Šios šešios stygos, bosinis, solinis ir tom būgnas tuo pat metu eina išvien ir atskirai, susijungia ir atsiskiria, lydi vienas kitą, stumia ir traukia laiką su neįtikėtina garsų įvairove...
Šį kartą Star Rover Lietuvoje svečiuojasi pirmą kartą. Laukiam jų pasirodymo su nekantrumu! O faktas, kad grupės būgnininkas, Jeremy Gustin, turi lietuviško kraujo – dar labiau intriguoja 

Nariai:
William Graefe – gitara, balsas
Jeremy Gustin – būgnai, balsas

Web: http://www.starrovermusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Star-Rover-151713221585824/
Youtube: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=N_N5YGGrV0s
https://www.youtube.com/watch?v=L52nRwgREfI
https://www.youtube.com/watch?v=19n_zjwonxg


JONATHON HAFFNER AND DALIUS NAUJO + SPECIAL GUESTS (23.30h)

Jonathon Haffner and Dalius Naujo Duo + special guests – abu muzikantai susitiko jau seniai, maždaug prieš 20 metų, ir iškart pradėjo groti tiesiog New Yorko gatvėse, nuo tada ir koncertuoja įvairiose New Yorko ir pasaulio erdvėse - tiek dviese, tiek prijungiant ir kitus muzikantus. Duetui yra tekę groti ant Willisau kalno, Willisau džiazo festivalyje, Šveicarijoje, kur Jono Meko orkestre jie atlieka „Now we are here“ ritmo sekciją. Šie du muzikantai neseniai išleido albumą John Zorn įrašų kompanijoje „Tzadik“, kuris reguliariai pasirodo Queens ankstaus ryto televizijoje, New Yorke.
Festivalyje prie dueto prisijungs dar keli muzikantai iš Lietuvos – gitaristas, Žygimantas Bačkus ir bosistas, Aurelijus Užameckis.

Nariai:
Jonathon Haffner – sax, guitar
Dalius Naujo – drums
Aurelijus Užameckis – bass
Žygimantas Bačkus – guitar

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=YYtgWjQLcvU
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PERONAS JAZZ FESTIVAL Š 2017-08-26 18:00 Travel bar PERONAS, Vilnius 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Geležinkelio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB DEKA LT
UAB DEKA LT
Sviliškių g. 5-4 Vilnius
Įmonės kodas 304030780
PVM kodas LT100009605617