Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PERONAS JAZZ FESTIVAL

S 2017-08-27 18:00
Travel bar PERONAS, Vilnius
7.00
RUGPJŪČIO 27D., SEKMADIENIS


AUGUSTĖ VICKUNAITĖ (19.00h)

Augustė Vickūnaitė – garsų menininkė, kuri garsus kuria iš aplinkos, draugų grojančių instrumentais įrašų, padarytų per kelis metus, ir atlieka naudodama reel-to-reel juostinius magnetofonus.
Tai nebus įprastas festivalio performansas – tai vienas žmogus, atliekantis savo solo performansą, festivaliui neįprastu instrumentu – juostiniais magnetofonais.

Nariai:
Augustė Vickunaitė – juostiniai magnetofonai

Soundcloud: https://soundcloud.com/skyg1


MEKAS DUO (20.30h)
Mekas Duo – Noise Punk Jazz grupė, kuri grojo nuo 2009 metų, dažniausiai dviese. Turėjo nemažai koncertų ir Vilniuj, ir kituose Lietuvos miestuose, kai kuriuose festivaliuose, tokiuose, kaip Satta Outside ir t.t. Po kelių metų grojimo, Mekas Duo sustabdė savo veiklą – vienas iš narių su reikalais išvažiavo užsienin ... Kaip apibūdinti stilių? Maišo įvairiai. Dažniausiai mėgsta sunkiai ir garsiai, bet yra neprognozuojami. Kadangi turėjo laiko atsikvėpti ir atsitraukti nuo savo muzikos, dabar turi susikaupusį nemažą idėjų bagažą. Po pertraukos, viešumoje, grojo pirmajame PERONAS JAZZ FESTIVAL ir festivalyje SWAMPFEST. Labai laukiam ir žiūrim kas bus šįkart !

Nariai:
Vytautas Kizala – gitara
Audrius Remeikis – būgnai

Facebook: https://www.facebook.com/mekasduo/?fref=ts
Soundcloud: https://soundcloud.com/mekasduo
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=yK3t1rP6GW8&t=214s


TDT (22.00h)
TDT- tai visai neseniai susikūręs džiazo trio iš Lietuvos. Grupė egzistuoja neilgai (nuo 2015 metų), tačiau jau spėjo sudalyvauti ir pelnyti laurus Vilnius Jazz Young Power konkurse laimėdami Grand Prix 2016 metų finale. Šie universalūs muzikantai groja su skirtingais džiazo ir kitų stilių ansambliais, taip pat kuria, dalyvauja atvirose džiazo sesijose ir pan. Grupės grojamos muzikos stiliaus įvardinti vienu žodžiu neįmanoma- jų kūryboje persipina swing, bebop, hard bop, modal, jazz-punk, free-jazz, avant-garde, punkrock, metal bei elektronikos elementai. Maišydami įvairias išraiškos priemones ir stilius TDT siekia perteikti savo patirtis ir atskleisti savo požiūrį į šiuolaikinį džiazą ir ritminę muziką.

Nariai:
Klaudijus Štuopinis - saksofonai,
Arman Isojan - kontrabosas ir bosinė gitara
Domantas Razmus - būgnai

Facebook: https://www.facebook.com/tdtband/?fref=ts
Video: https://www.facebook.com/domantas.razmus/videos/1401977179817109/?hc_ref=PAGES_TIMELINE


DOUBLE BASS QUARTET (23.30h)
Tai kontrabosininkų, atkeliausiančių į Lietuvą iš skirtingų kontinentų, projektas. Kvarteto nariai - džiazo, eksperimentinės ir improvizacinės muzikos atlikėjai bei kūrėjai iš New York‘o, Nürnberg’o ir Vilniaus. Kontrabosininkai apjungs jėgas ir idėjas vienam bosistų stereotipus laužančiam Peronas jazz festivalio pasirodymui.

Aurelijus Užameckis – kontrabosas (LTU)
Isabel Rößler – kontrabosas (DE)
Eugenijus Kanevičius – kontrabosas (LTU)
Aaron Kaene – kontrabosas (USA)
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PERONAS JAZZ FESTIVAL S 2017-08-27 18:00 Travel bar PERONAS, Vilnius 7.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Geležinkelio g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB DEKA LT
UAB DEKA LT
Sviliškių g. 5-4 Vilnius
Įmonės kodas 304030780
PVM kodas LT100009605617