Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PETRO GENIUŠO REČITALIS

Pn 2017-06-30 16:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
16.20 - 20.00
Dėmesio!

Keičiasi renginio laikas iš 18:00 į 16:00!

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.Birželio 30 d., penktadienį, 16 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PETRO GENIUŠO REČITALIS


PETRAS GENIUŠAS, fortepijonas

ProgramaPetras Geniušas studijavo Lietuvos valstybinėje konservatorijoje (prof. Jurgio Karnavičiaus kl.), mokslus tęsė Maskvos P. Čaikovskio konservatorijoje (prof. Veros Gornostajevos kl.).

Atlikėjas pagerbtas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija (1992), Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) premija (2004), Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“ (2011), Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi (2015). Apie jį sukurtas dokumentinis filmas „Improvizacija. Tema: Petras Geniušas“ (2004 m., rež. Monika Juozapavičiūtė).

Pianistas, meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su simfoniniais orkestrais bei įvairiais kameriniais ansambliais. Jo scenos partneriais yra buvę M. Rostropovičius, J. Menuhinas, A. Kniazevas, D. Geringas, R. Katilius, V. Noreika, V. Čekasinas. Atlikėjas koncertavo daugiau nei dviejose dešimtyse pasaulio šalių, grojo garsiausiose koncertų salėse: Niujorko „Avery Fisher“ bei Linkolno centro „Alice Tully“, Tokijo „Geijitsu Geikijo“, Vienos „Musikverein“ salėse, Sankt Peterburgo filharmonijos Didžiojoje salėje. Jo diskografijoje puikiai kritikų ir publikos įvertinti įrašai, išleisti įvairių Vokietijos, Japonijos bei Lietuvos leidėjų.

Profesorius P. Geniušas dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, veda meistriškumo kursus Vilniuje, Tokijuje, Osakoje, Londono Karališkojoje muzikos akademijoje, Švedijos-Lietuvos akdademijoje „Academia Baltica“. Nuo 2015 metų dėsto Škotijos karališkoje akademijoje.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PETRO GENIUŠO REČITALIS Pn 2017-06-30 16:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.20 - 20.00
Svarbi informacija

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 10 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606