Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Philip Zuckerman, smuikas / Simona Zajančauskaitė, fortepijonas

A 2017-07-11 19:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
7.80 - 9.00
| Ars SummerFest 2017 | Ars Academy

Philip Zuckerman, smuikas (Švedija)
Simona Zajančauskaitė, fortepijonas (Lietuva)


Programa:
R. Schumann: Sonata smuikui ir fortepijonui a-moll,, op. 105
J. Bach Partita smuikui solo E-dur, Nr. 3 BWV 1006
F. Kreisler "Liebesleid"
C. Saint-Saëns: Introduction and Rondo Capriccioso in A minor


„Dainuojantis garsas, nepriekaištinga technika, charizma“ – apie rusų-švedų smuikininko Philip Zuckerman grojimą rašo "Badische Zeitung". Muzikas yra pasirodęs su Bergeno, Baden-Badeno filharmonijų orkestrais, taip pat dalyvavęs žymiausiuose klasikinės muzikos festivaliuose - Usedom bei Schleswig-Holstein. Užburiančio Philipo griežimo gyvos transliacijos klausėsi “Maine Public Broadcasting Network’s Morning Classical Music with Suzanne Nanze”, “Chamber Music Society of Lincoln Center Masterclass Series” bei Medici.tv gerbėjai. Šiuo metu atlikėjas studijuoja pas gyvą legendą, smuiko virtuozą bei profesorių Itzhak Perlman prestižinėje Džiuljardo muzikos mokykloje ir tęsia karjerą koncertuodamas po visą pasaulį.


Simona Zajančauskaitė – Sankt Peterburgo valstybinės N. Rimskio – Korsakovo konservatorijos bei Veimaro Franz Liszt muzikos akademijos absolventė. Simona yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, nuolatinė įvairių meistriškumo kursų dalyvė, aktyviai koncertuoja solo ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje. Ji yra surengusi koncertus Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Jos muzikinį kelią praturtino susitikimai ir meistriškumo pamokos su Maestro Mstislavu Rostropovičiumi, profesoriais Lazariu Bermanu, Juliumi Drake’u, Alexandru Debrus, Martinu Spangenbergu, Sergejumi Urivaevu, Thomu Steinhofeliu, Sigrid Lehmstedt, Levu Natočenu, Vera Gornostajeva, Mūza Rubackyte. 2005-2010 metais Simona buvo M. Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondo stipendiatė, o 2013-2014 metais laimėjo Vokietijos Ernst-Freiberger fondo skirtą stipendiją. 2007 metais Simona kartu su seserimi smuikininke Justina įkūrė ir vadovauja „Rokiškio klasikinės muzikos festivaliui“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Philip Zuckerman, smuikas / Simona Zajančauskaitė, fortepijonas A 2017-07-11 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 7.80 - 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com
Įmonės kodas 303224736