Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pirmą kartą Lietuvoje pianistas Sten Lassmann

Pn 2016-11-25 18:00
Chodkevičių rūmai
6.60 - 9.00
M. K. Čiurlionio namai kartu su Lietuvos dailės muziejumi kviečia į koncertų ir kultūros vakarų ciklą „M. K. Čiurlionis ir jo miestai“. Rugsėjo – lapkričio mėnesiais Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g.4) įvyks keturi koncertai, simboliškai vienijantys keturias geografines Čiurlionio studijų ir veiklos erdves – Varšuvą (Lenkija), Leipcigą (Vokietija), Peterburgą (Rusija) ir Vilnių (Lietuva). M. K. Čiurlionis niekada neapsiribojo viena erdve, viena raiška, niekada nesekė kitų pramintais takais.

Lapkričio 25 dieną 18 val. Chodkevičių rūmuose koncertuos estų pianistas Sten Lassmann. Šio koncerto programa skirta Estijos kompozicijos mokyklos pradininkui Heino Eller. Pirmą kartą vilniečiams koncertuos vienas ryškiausių šių dienų Estijos muzikų, žymiausias H. Eller muzikos interpretatorius, pianistas Sten Lassmann (Estija), kuris yra vienintelis pasaulyje pianistas įrašęs visus kompozitoriaus kūrinius fortepijonui. 2017m. pasaulį išvys paskutinė septintoji kompaktinė plokštelė. Po pergalės 2002 m.  Estijos Nacionaliniame pianistų konkurse, Sten Lassmann gastrolių maršrutai driekiasi nuo Talino iki Milano, nuo Toronto iki Pekino.

Lietuvoje dar mažai pažįstama, nepaprastai išraiškinga ir poetiška Heino Eller muzika, sklindanti iš 20-ojo amžiaus pradžios, yra gimininga Čiurlionio dvasiniam pasauliui: joje susipina F. Šopeno ir E. Grygo lyriškumas, Estijos liaudies dainos, sudėtingos A.Skriabino harmonijos, šiaurietiškas J.Sibelijaus epiškumas ir motorinė S.Prokofjevo energija. Pianisto S. Lassmann koncertas Vilniaus paveikslų galerijoje bus pirmasis tokios apimties Estijos tautinės kompozicijos mokyklos pradininko kūrybos pristatymas Lietuvoje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Pirmą kartą Lietuvoje pianistas Sten Lassmann Pn 2016-11-25 18:00 Chodkevičių rūmai 6.60 - 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:45
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: -
Nuolaidos:
- Studentams, moksleiviams, senjorams bei žmonėms su negalia 30%

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji g.4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Tytuvėnų festivalis, VšĮ
Savanorių g. 10 Tytuvėnai