Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Plėtojosi žmogus, augo ir plėtojosi ir jo daina

Pn 2016-10-28 18:00
Chodkevičių rūmai
6.60 - 9.00
M. K. Čiurlionio namai kartu su Lietuvos dailės muziejumi kviečia į koncertų ir kultūros vakarų ciklą „M. K. Čiurlionis ir jo miestai“. Rugsėjo – lapkričio mėnesiais Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g.4) įvyks keturi koncertai, simboliškai vienijantys keturias geografines Čiurlionio studijų ir veiklos erdves – Varšuvą (Lenkija), Leipcigą (Vokietija), Peterburgą (Rusija) ir Vilnių (Lietuva). M. K. Čiurlionis niekada neapsiribojo viena erdve, viena raiška, niekada nesekė kitų pramintais takais.

Spalio 28 dieną 18 val. Chodkevičių rūmuose trečią ciklo koncertą atliks viena garsiausių vokalinės kamerinės muzikos atlikėjų, mecosopranas Urszula Kryger (Lenkija). Europoje išgarsėjusi, kaip ypatinga lenkų kompozitorių kūrinių interpretatorė, daininkė 2004 už visų  Karlo Szymanowskio dainų įrašą, yra pelniusi Fryderik prizą už geriausią Lenkijos metų kompaktinę plokštelę. Ji taip pat yra įrašiusi visa F. Chopino ir S.Moniuszkos dainas. Urszula Kryger yra koncertavusi su žymiais dirigentais, tokiais kaip Sir Colin Davis,  Rafael Frübeck de Burgos, Jerzy Semkow, Jan Krenz, dainavusi su Tokijo styginių kvartetu, kitais pasauliniais muzikos grandais. Vilniuje daininkės partneriu scenoje taps pianistas Rokas Zubovas. Savo vieninteliam pasirodymui Lietuvoje, Urszula Krieger sudarė programą iš lenkų kompozitorių muzikinių perlų. Programoje skambės melomanų apetitą žadinantys W. Lutosławski, S. Moniuszko, F. Chopin, K. Szymanowski ir M. Karłowicz vokaliniai ciklai. programą taip pat papuoš F. Chopino fortepijoninės miniatiūros.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Plėtojosi žmogus, augo ir plėtojosi ir jo daina Pn 2016-10-28 18:00 Chodkevičių rūmai 6.60 - 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:45
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra.
Nuolaidos: 30% studentams, moksleiviams, senjorams bei žmonėms su negalia.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji g.4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Tytuvėnų festivalis, VšĮ
Savanorių g. 10 Tytuvėnai