Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pop muzika su perukais (Pop with Wigs)

S 2017-10-15 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
11.00 - 13.00
POP MUZIKA SU PERUKAIS (Pop with Wigs)

Įspūdingo grožio bei tyrumo balsai, švelniastygis styginių kvartetas ir tolimus laikus menantis klavesinas – visa tai suskambės projekte Pop muzika su perukais. Šios unikalios idėjos autorius aranžuotojas, vargonininkas, pianistas, dainininkas Vitalij Neugasimov, kuriantis daugybę fantastiško grožio originalių aranžuočių. Šio menininko idėjos gimsta viena po kitos ir visada atsiranda atlikėjų, su malonumu suteikiančių joms sparnus.

Kas gi mes būtume be praeities, be to ypatingo laiko, kai kūrė didieji kompozitoriai, palikę nuostabiausius kūrinius ir jų komponavimo principus? Didieji grandai padėjo tobulus pamatus visiems šių dienų klasikos ir populiarios muzikos kūrėjams. Puikiai šias dovanas įsisavinęs, Vitalijus sujungė du, rodos, nesujungiamus muzikos stilius – klasiką ir pops‘ą. Esame įpratę girdėti sušiuolaikintas žinomiausias klasikines melodijas, skambančias taip, lyg būtų ką tik sukurtos. Šįkart viskas bus atvirkščiai. Ir Lietuvoje tai yra visiškai unikalus reiškinys.

Koncerte Pop muzika su perukais skambės jautrūs ir gerai žinomi Billy Joel, Elton John, Sting, ABBA, The Beatles ir kitų populiariosios muzikos kūrėjų šedevrai. Jie perkels trimis šimtais metų atgal į praeitį, nes kūrinių aranžuotės, grįstos rimtosios muzikos kūrimo principais, panaudojant polifoniją, stilingus pagražinimus ir kitus klasikinei muzikai būdingus elementus, išryškins užkoduotą klasikinį pradą. Argi nesmalsu, kaip būtų į tai reagavę ponai su perukais ir ponios su ilgomis pūstomis suknelėmis? Vieną ypatingą sekmadienio vakarą galėsime persikelti į XVIII amžių ir pasijusti jais, žmonėmis su perukais, nors vis tiek ten būsime mes, ateiviai iš XXI-ojo amžiaus.

Tad šis koncertas bus gyvas įrodymas, jog muzikos šaltinis yra tas pats ir skirtingi stiliai gali puikiai egzistuoti kartu.

Padangių aukštybėse treliuojančiu, lakštingalos ulbėjimą primenančiu koloratūriniu sopranu dainuos nuostabioji Ilona Pliavgo, be galo švelniu, nepaprastai jautriu, tobulo grožio balso tembru apdovanotas Dainotas Varnas palies tolimiausias sielos kerteles. Du solistai, du nepaprasto grožio balsai, kartais susijungdami į duetą, praskaidrins rudenišką nuotaiką, pritariami keturių styginių kvarteto „Chordos“ narių Ievos Sipaitytės, Vaidos Paukštienės, Roberto Bliškevičiaus ir Vitos Šiugždinienės rankų, švelniai liečiančių keturstygių instrumentų stygas. Išskirtinis klavesinininko Vytauto Dovydauskio senojo klavesino žavesys netgi šiek tiek primins šiuolaikinę elektroninę muziką.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Pop muzika su perukais (Pop with Wigs) S 2017-10-15 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 11.00 - 13.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Cenzas: nėra
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nepriklausomybės a. 8 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Gintautas Skliutas
Volungės g. 9-63 Vilnius
Įmonės kodas Paž. nr. 601786